Çözüldü Windows ISO downloader güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

captan thanos

Centipat
Yer
uzaklarda bir yerlerde
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bu gece Windows ISO downloader yükledim Office 2016 kurdum ilk başta sorun yoktu fakat bilgisayar açılırken biraz uzun sürdü ve bilgisayardan sesler gelmeye başladı. Doğru siteden yükledim. Sizce sorun var mıdır?

Merhaba arkadaşlar ben bu gece Windows ISO downloader yükledim Office 2016 kurdum ilk başta sorun yoktu fakat bilgisayar açılırken biraz uzun sürdü ve bilgisayardan sesler gelmeye başladı. Doğru siteden yükledim. Sizce sorun var mıdır?

Hayır hocam, bende var ve bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Office indirme linkleri Technopat'ta var.

Güvenilir hangi siteden yüklediniz? Arka planda başka şeyler yüklenmiş olabilir veya değişmiş olabilir.

Antivirüs programın varsa bilgisayarını tarat yoksa sana atacağım çevrimiçi virüs tarama programlarından tarat.

Daha sonra silebilirsin. Bunlar sadece sen taratmak istediğinde çalışır, arka planda çalışıp sistemini yormaz.

Güvenilir hangi siteden yüklediniz? Arka planda başka şeyler yüklenmiş olabilir veya değişmiş olabilir.

Antivirüs programın varsa bilgisayarını tarat yoksa sana atacağım çevrimiçi virüs tarama programlarından tarat.

Daha sonra silebilirsin. Bunlar sadece sen taratmak istediğinde çalışır, arka planda çalışıp sistemini yormaz.

Technopat sitesinden indirdim, sanırım yanlış bir şeye falan tıkladım çünkü fena kasmıştı.

Kaspersky kullanıyorum, bir sonuç bulamadı.
Office indirme linkleri Technopat'ta var.

Teşekkürler indireceğim.

Technopat sitesinden indirdim sanırım yanlış bir şeye falan tıkladım çünkü fena kasmıştı.

Kaspersky kullanıyorum bir sonuç bulamadı.

Teşekkürler indireceğim.

Şu yöntemi de deneyebilirsin

Geri
Yukarı