Windows ISO katılımsız program nasıl eklenir?

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ve Technopat ekibi:

Sorunum şu benim:

Windows 7 ve 10 için olacak bu program. Bu Windows'ları ara ara yükleyip kullanıyorum.

Program, Windows dosyalarının içine kendi seçtiğimiz programları ekleyecek ve ister menülü ister menüsüz otomatik kuracak. Anladınız herhalde! Ve Windows yükleme temasını değiştirme de olacak.

Gereğinin yapılmasını isterim. Saygılar ve sevgilerle. 1 haftada bir yaklaşık Windows kuruyorum. Birinin PC'me girmesinden dolayı. Nedeni hızı yavaşlıyor ve programları açmaz veya açamaz hale gelmesi. > Windows kurarken kendi programlarım kurulacak istediğim o. Arkadaşlar ben resimdeki kodların katılımsız programları bulamadım yardımcı olur musunuz, bende setupcomplete. CMD formattan sonra otomatik kurmuyor ama bu seferlik yardımcı olsanız. Yüklemek istiyorum formattan sonra sessiz kurulum yapması için detaylı video anlatan da yok 😂😂😂
Yanımda kasa bilgisayarım yok memuriyette lazım olacak bana.
Resimdeki gibi istiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    94,8 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar ve Technopat ekibi:

Sorunum şu benim:

Windows 7 ve 10 için olacak bu program. Bu Windows'ları ara ara yükleyip kullanıyorum.

Program, Windows dosyalarının içine kendi seçtiğimiz programları ekleyecek ve ister menülü ister menüsüz otomatik kuracak. Anladınız herhalde! Ve Windows yükleme temasını değiştirme de olacak.

Gereğinin yapılmasını isterim. Saygılar ve sevgilerle. 1 haftada bir yaklaşık Windows kuruyorum. Birinin PC'me girmesinden dolayı. Nedeni hızı yavaşlıyor ve programları açmaz veya açamaz hale gelmesi. > Windows kurarken kendi programlarım kurulacak istediğim o. Arkadaşlar ben resimdeki kodların katılımsız programları bulamadım yardımcı olur musunuz, bende setupcomplete. CMD formattan sonra otomatik kurmuyor ama bu seferlik yardımcı olsanız. Yüklemek istiyorum formattan sonra sessiz kurulum yapması için detaylı video anlatan da yok 😂😂😂
Yanımda kasa bilgisayarım yok memuriyette lazım olacak bana.
Resimdeki gibi istiyorum.

Hocam yapmaya yapılır ama sağlıklı bir yöntem değil bu --install komutları varsayılan değeri indirir. Ama sistem o sürüme uyumlu olmayabilir. Siz orijinal ISO ile Windows'u kurup bir paket program yazıp C# veya benzeri dil ile programları öyle kurun.

@Eray T bu seferlik yardımcı olsan benim için ben otomatik istiyorum.
Yok ben install komutları ile kurmak istiyorum.
@Eraytürkay abi ya.
😡 😡
Of of moralim bozuldu.
Hep ben yazıyorum ama sadece ben katılımsız programları istiyorum.
Bir video çekemediniz konnuyla ilgili 2020 bitti yani sevgili arkadaşlar söz vermişdi birileri ama sözünde durmuyor bile.
Çok mu zor birbirimize yardım etmeyi anlam veremedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı