Windows James Donkey M.2 SSD'yi görmüyor

Yeni bir M.2 SSD almıştım formatlayıp Windows'u içine kurduk her şey normal SSD görüyor falan. Ama Windows'u kapatınca yani PC'yi kapatınca SSD görülmüyor ve Windows başlatılmıyor. Yeniden başlat yapınca gayet normal açılıyor ama Windows kapatınca SSD görmeyi bırakıyor. Bunun sorunu ne sizce, sizce SSD mi bozuk?

Not SSD markası böyle bir şey yazıyor:
James Donkey JD256 256 GB 3D NAND 2000 MB

Yeni bir M.2 SSD almıştım formatlayıp Windows'u içine kurduk her şey normal SSD görüyor falan. Ama Windows'u kapatınca yani PC'yi kapatınca SSD görülmüyor ve Windows başlatılmıyor. Yeniden başlat yapınca gayet normal açılıyor ama Windows kapatınca SSD görmeyi bırakıyor. Bunun sorunu ne sizce, sizce SSD mi bozuk?

Not SSD markası böyle bir şey yazıyor:
James Donkey JD256 256 GB 3D NAND 2000 MB

Adı James Donkey alma olup James Donkey kullananı ilk defa görüyorum.

SSD'yi M.2 yuvasına tam olarak oturttuğunuzdan emin olun, Technopat'ın M.2 ssd montajı videolarından yardım alabilirsiniz. Eğer anakartınızda ikinci bir M.2 yuvası varsa o yuvaya takıp sistemi çalıştırmayı deneyin. Olmazsa SSD'nizde problem olabilir, iade edip Kingston, Samsung, XPG gibi markaların SSD'lerine yönelin.

SSD'yi M.2 yuvasına tam olarak oturttuğunuzdan emin olun, Technopat'ın M.2 ssd montajı videolarından yardım alabilirsiniz. Eğer anakartınızda ikinci bir M.2 yuvası varsa o yuvaya takıp sistemi çalıştırmayı deneyin. Olmazsa SSD'nizde problem olabilir, iade edip Kingston, Samsung, XPG gibi markaların SSD'lerine yönelin.
yuvaya tam oturttum ama vidayla sıkmadım anakartın içinde çıkan şeyi ssd arızalı olsa hep görmez miydi sadece pc kapatılınca oluyor
Adı James Donkey alma olup James Donkey kullananı ilk defa görüyorum.
ben aldım siz almayın diye koydum

Yuvaya tam oturttum ama vidayla sıkmadım anakartın içinde çıkan şeyi SSD arızalı olsa hep görmez miydi sadece PC kapatılınca oluyor.

Ben aldım siz almayın diye koydum.

Merak etme insanlar zaten burada bir şey almadan önce konu açıp soruyorlar.

Geri
Yukarı