Windows kendi kendine retail key etkinleştirdi

Anumus

Picopat
Daha fazla  
USB ile format attım ve Windows etkinleştirme anahtarım yok seçeneğini seçtim ileri dedim çünkü OEM key kullanıyordum fakat bilgisayar açıldığında başka bir retial keyle etkinleştirilmiş. Sonra ürün anahtarını değiştirdim tekrar OEM yaptım. Sizce o key nereden geldi?

Daha önceden hiç korsan lisans kullandınız mı Retail olarak? Microsoft hesabınıza o lisans bağlıysa ondan dolayı da gelmiş olabilir.

OEM key kullanmadan önce Free keylerden kullanmıştım ksprmi neydi adı ve çevrimdışı kurulum yapıyorum eskiden kullandığım anahtarlada aynı değil sence bu bir sorun mu?

OEM key kullanmadan önce Free keylerden kullanmıştım kspr mi neydi adı ve çevrimdışı kurulum yapıyorum eskiden kullandığım anahtarla da aynı değil sence bu bir sorun mu?

Kspr dediğin KMSpico mu? Öyleyse sıkıntı ama otomatik etkinleşmesi tuhaf Retail olarak.

KMSpico olup olmadığına nasıl bakacağım?

Şu an kendi lisans anahtarınızı girdiyseniz gözükmez muhtemelen KMSpico lisansı. Zaten KMSpico lisans olarak değil, deneme sürümünü uzatıyordu. Retail olarak değildi yani.

CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve slmgr -dlv yaz, ekran görüntüsü at.

Şu an kendi lisans anahtarınızı girdiyseniz gözükmez muhtemelen KMSpico lisansı. Zaten KMSpico lisans olarak değil, deneme sürümünü uzatıyordu. Retail olarak değildi yani.

Atıyorum hemen.

SS atamıyorum fakat kısmı ürün anahtarı WFG6P yazıyor Google'deki Free keylerin sonuda boyle bitiyor yeniden etkinleştirme sayısı 1001 ik duruma döndürme sayısıda 1001 ürün anahtarı kanalı OEM. DM yazıyor

Son düzenleme:
SS atamıyorum fakat kısmı ürün anahtarı wfg6p yazıyor Google'deki Free keylerin sonu da boyle bitiyor yeniden etkinleştirme sayısı 1001 ik duruma döndürme sayısı da 1001 ürün anahtarı kanalı OEM. DM yazıyor.

OEM lisans anahtarını nereden almıştın? Wfg6p falan bilemem, aldığın OEM lisans anahtarını Google üzerinden arat. Bir sonuç çıkmazsa sıkıntı olacağını sanmam. Bir de bedava Retail lisansların bazıları sisteme kayıt oluyor. Özellikle Microsoft hesabı ile o Retail lisansı etkinleştirdiysen otomatik etkinleşir Microsoft hesabını girince. Bir şey daha soracağım, bu durum OEM lisans anahtarını girmeden önce format attıktan sonra mı oldu otomatik etkinleşmesi Retail olarak? Yoksa OEM anahtarı girdikten sonra format atıldı ve Retail olarak mı otomatik etkinleşti?

OEM lisans anahtarını nereden almıştın? Wfg6p falan bilemem, aldığın OEM lisans anahtarını Google üzerinden arat. Bir sonuç çıkmazsa sıkıntı olacağını sanmam. Bir de bedava Retail lisansların bazıları sisteme kayıt oluyor. Özellikle Microsoft hesabı ile o Retail lisansı etkinleştirdiysen otomatik etkinleşir Microsoft hesabını girince. Bir şey daha soracağım, bu durum OEM lisans anahtarını girmeden önce format attıktan sonra mı oldu otomatik etkinleşmesi Retail olarak? Yoksa OEM anahtarı girdikten sonra format atıldı ve Retail olarak mı otomatik etkinleşti?

OEM key giriliydi format attım otomatik başka key etkinleştirmişti ürün anahtarını değiştir yaptım şu an OEM var

OEM key giriliydi format attım otomatik başka key etkinleştirmişti ürün anahtarını değiştir yaptım şu an OEM var.

Microsoft hesabın hangi lisansa bağlı? Retail lisans Microsoft hesabına bağlıysa ondan dolayı etkinleşmiştir. İstersen tekrar Retail lisansa geçebiliyorsan geç, onu kaldıralım.

Geri
Yukarı