Windows Korsan Yolla Etkinleştirilmiş Cihazların Korsan Lisansını Kaldırma Rehberi

Bu kötü oldu. Cihazınıza MBAM kurup taratır mısınız? Thank you for downloading Malwarebytes for Windows
mba.PNGsileyim mi bunları?

Eki Görüntüle 555246 hala duruyor görev zamanlayıcıda da kms dosyası bulamadım ama unistaller de kms var ve silinmiyor.scrm.PNG silmeyi denediğimde bu uyarıyı veriyor.
Temiz kurulum yapma şansınız var mı? Varsa en sağlıklı yol o şu an.
bilmiyorum yapmayı.Bir bilgisayarcıya yaptırsam yine sorun oluşur mu hiç güvenemiyorum 😔 İnanın hiç anlamıyorum çoğu ilk defa duydugum terimler...
@184424 temiz kurulum dediğiniz nasıl oluyor. Windows 10 silinip tekrar mı yüklenecek sonra da Key'le aktifleştirilecek mi? Peki ben ilk yaptırdığım yere 100 TL'ye yükletmiştim. Onu da mı crackle yüklüyorlar? Etkinleştirilmemişti o hali. O şekilde kalsaydı bir sorun olmadan kullanabilir miydim?

bilmiyorum yapmayı.Bir bilgisayarcıya yaptırsam yine sorun oluşur mu hiç güvenemiyorum 😔 İnanın hiç anlamıyorum çoğu ilk defa duydugum terimler...
@184424 temiz kurulum dediğiniz nasıl oluyor. Windows 10 silinip tekrar mı yüklenecek sonra da Key'le aktifleştirilecek mi? Peki ben ilk yaptırdığım yere 100 TL'ye yükletmiştim. Onu da mı crackle yüklüyorlar? Etkinleştirilmemişti o hali. O şekilde kalsaydı bir sorun olmadan kullanabilir miydim?
Etkin olmamış olması korsan olduğu anlamına gelmez. 100₺ ye yükletmiş olduğunuz işletim sisteminin orijinal veya üzerinde oynanmış olduğunu kestirmek zor zaten ben bilemem burasını. Eğer evinizde 4GB üstü USB bellek varsa Rufus ile onun üzerine Son sürüm Windows ISO dosyası yazabilir temiz kurulum yapabilirsiniz. Temiz kurulum sıfırdan kurulum oluyor. O virüsler de siliniyor. Etkin olmasaydı sağ alttaki yazı kalacaktı ve kişiselleştirme yapamayacaktın. Yanı etkin olmaması kullanıma engel değil.
Windows Orijinal ISO dosyasını buradan rahatlıkla indirebilirsin. Windows 10'u İndirin

Etkin olmamış olması korsan olduğu anlamına gelmez. 100₺'ye yükletmiş olduğunuz işletim sisteminin orijinal veya üzerinde oynanmış olduğunu kestirmek zor zaten ben bilemem burasını. Eğer evinizde 4 GB üstü USB bellek varsa Rufus ile onun üzerine son sürüm Windows ISO dosyası yazabilir temiz kurulum yapabilirsiniz. Temiz kurulum sıfırdan kurulum oluyor. O virüsler de siliniyor. Etkin olmasaydı sağ alttaki yazı kalacaktı ve kişiselleştirme yapamayacaktın. Yanı etkin olmaması kullanıma engel değil.
Windows orijinal ISO dosyasını buradan rahatlıkla indirebilirsin. Windows 10'u İndirin

Bu işlem için ücret gerekiyor mu? Ben anlatamadım sanırım yazılımla ilgili hiçbir bilgim yok ancak bilgisayarcıya götürebilirim onlara da güvenmiyorum ne yapacağımı şaşırdım artık.Teşekkür ederim sizi de yordum kusura bakmayın.

bu işlem için ücret gerekiyor mu?teşekkürler.
İşlem ücretsizdir. Fakat cihazı etkin kullanmak istiyorsan lisans alman lazım. Cihazı lisanssız olarak kullanabilirsin büyük sorunlar olmaz. Temiz kurulum sonrası gerekli sürücülerin bir çoğunu Windows 10 internete bağlı olduğunda indiriyor. Size kalan şey düzgün bir Anti-virüs programı ve ekran kartı sürücüsünü indirip kurmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı