Windows kurarken SSD gözükmüyor

yasuf

Decapat
Normal şekilde Windows 10'u sıfırlayamıyorum kurtarma ortamı bulunamadı diye flash diskimde yok. Fakat bende içi boş bir SSD var onla yapılabilir mi?
Windows 10 64 Bit.
Arkadaşlar Tools'u çalıştırdığımda cıkarılabilir disk bulunamadı hatası alıyorum.
Yani olabilir SSD kulanarak ama Tools SSD mi görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam galiba sorunumu anlamadın windowsu tools ile basarken ssd dim güzükmüyor
Normal şekilde Windows 10'u sıfırlayamıyorum kurtarma ortamı bulunamadı diye flash diskimde yok. Fakat bende içi boş bir SSD var onla yapılabilir mi?
galiba yapabilirim fakat toost ile kurarken ssdnin içine kurulum dosyalarını ssd gözükmüyor sorun bu hocam

Hocam galiba sorunumu anlamadın Windows'u Tools ile basarken SSD'dim güzükmüyor.
Galiba yapabilirim fakat toost ile kurarken SSD'nin içine kurulum dosyalarını SSD gözükmüyor sorun bu hocam.

Yanlış video atmışım KB yapabilirsin diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı