Windows Kurtarma Bölümünü Güncelleme

Ezel

Hectopat
Daha fazla  
Toshıba satellite c855 1r5 model pc kullanıyorum.. 2012 model.... Bilgisayarı onarma veya sıfırlamada Windows 8 de kalıyor ve 2012 yılına dönüyor... Ben bunun içinde recovery dosyasını güncelleyebilir miyim en yakın tarihe... Sıfırlamadan sonra güncellemeler ve windows 8.1 geçmesi çok uzun zamanımı alıyor.. Yardımlarınızı bekliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtarma bölümü güncellenmiyormuş. Zaten kimse de güncellemeye çalışmıyor. Doğrudan sıfır kurulum yapıyor ve Acronis tarzı yazılımlar kullanıyor.
Akranis derken? Ben tam bilmiyorum da. PC'de gereksiz bir sürü program var. Onları sürekli kaldırmam mı lazım?

PC'den ziyade Kurtarma bölümü zaten çöp yazılımlarla dolu ve yakındığınız üzere de güncel değil. Kurtarma bölümünü kullanmanızı önermiyoruz. Bunun yerine Windows imajı ile temiz kurulum yapın. Bu sayede ne gereksiz yazılım kaldıracaksınız, ne de güncelleme vs derken vakit kaybedeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı