Windows kurulu HDD çıkarılmadan sistem SSD'den Boot edilebilir mi?

d1xl1te

Decapat
Merhaba, şu an 120 GB bir SSD almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda WD Blue 1TB hard disk takılı ve oldukça yavaş. Hard diski sıfırlamadan SSD'ye Windows kursam, sonra Boot sırasından SSD'yi en üste alsam sizce bir sorun çıkar mı? Bilgisayarımda 500 GB'lık falan dosya var şu anda.

AGjesurzz

Picopat
Merhaba, şu an 120 GB bir SSD almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda WD Blue 1TB hard disk takılı ve oldukça yavaş. Hard diski sıfırlamadan SSD'ye Windows kursam, sonra Boot sırasından SSD'yi en üste alsam sizce bir sorun çıkar mı? Bilgisayarımda 500 GB'lık falan dosya var şu anda.
Bir sorun çıkmaz.

BilgisiZz

Centipat
Rahatça kurabilirsiniz. Sorun olmaz.

yener999

Terapat
Moderatör
Yer
Kocaeli
Evet hocam. SSD'ye Windows kurup yapabilirsiniz. Rehber yardımıyla önceliği değiştirebilirsiniz.

Biops

Decapat
Yer
istanbul
Yeni bir laptop geldi biraz evvel 256 GB'lık SanDisk SSD taktım, üzerinde ki, 320 GB 5400 RPM'lik HDD'i DVD Room'a yedek depolama olarak monte ettim. SSD diske Windows'u kurdum cihaz hızlandı. Çıkan 320 GB'lık disk depolama olarak kullanacak cihaz sahibi. Sizinkide o hesap olur SSD + HDD beraber kullanılabilir. Cihaz markası Sony VAIO.

Yeni konular

Yukarı