Windows kurulu MacBook Pro'ya Mac OS X kurma

Bahattin_28

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler ben ikinci el olarak MacBook Pro aldım durumum ona yetiyordu ama ufak bir sorunum var. Bu laptopa Windows kurmuşlar ve Mac OS X komple silip yapmışlar. Bu işlemi ben bu PC'ye tekrardan Mac OS X kurmak istiyorum nasıl yapabilirim? Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
OS X işletim sistemi kurulu başka bir bilgisayarda App Store üzerinden El Capitan'ı indirip bir USB belleğe yazdırmalısınız.
Ardından yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarı Command + R basılı tutarak başlatıp USB'den kurulumu yapacaksınız.

OS X işletim sistemi kurulu başka bir bilgisayarda App Store üzerinden El Capitan'ı indirip bir USB belleğe yazdırmalısınız.
Ardından yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarı Command + R basılı tutarak başlatıp USB'den kurulumu yapacaksınız.

Ben o şekilde denedim ve yine Windows kurdu olmadı nasıl olacak bilmiyorum

CMD + ALT + R ile Recovery Internet modunda başlat. BUradan Apple Store bağlanarak OS X resinstall seç.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı