Windows kurulumu yaparken sistem yeniden başlatılıyor kısmında kalıyor

pradecon

Femtopat
Daha fazla  
RAM
(4+4) 8 GB Samsung 1333 MHz DDR3 RAM
SSD veya HDD modeli
Patriot Burst 480 GB
Ekran kartı
Nvidia GT 540 m
Anakart
Emerald Lake
İşlemci
Intel i5 2410m CPU işlemci
Bilgisayar Lenovo Z570 Ideapad
Model: Huron river
İşlemci Intel i5 2410M
SSD taktım: Patriot Burst 480 GB HDD çıkardım.
RAM 8 GB
Grafik NVIDIA GT 540
Kurulum Windows 10 yapıyorum ve tüm işlemleri yapıyorum ürün anahtarını girdim dili vs. seçtim sonra 4 tane işlem yaptı alt alta (güncelleme vs.) Sonraki adımda bilgisayar 9 saniye içinde yeniden başlatılacak dedi kendi kendine başlattı ve o ekranda takılı kalıyor 3 gündür çözemedim farklı farklı kaynaklardan bilgiler araştırdım. Lakin bir sonuç elde edemedim. Bu işlemi de halledip nasıl sistemi açabilirim doğru şekilde?

Dosya Ekleri

• IMG20220120200739.jpg
    IMG20220120200739.jpg
    140,1 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar Lenovo Z570 Ideapad
Model: Huron river
İşlemci Intel i5 2410M
SSD taktım: Patriot Burst 480 GB HDD çıkardım.
RAM 8 GB
Grafik NVIDIA GT 540
Kurulum Windows 10 yapıyorum ve tüm işlemleri yapıyorum ürün anahtarını girdim dili vs. seçtim sonra 4 tane işlem yaptı alt alta (güncelleme vs.) Sonraki adımda bilgisayar 9 saniye içinde yeniden başlatılacak dedi kendi kendine başlattı ve o ekranda takılı kalıyor 3 gündür çözemedim farklı farklı kaynaklardan bilgiler araştırdım. Lakin bir sonuç elde edemedim. Bu işlemi de halledip nasıl sistemi açabilirim doğru şekilde?

O ekranda takıldığında cihazı güç tuşuna basılı tutarak kapatın. Ardından kurulum USB'sini veya DVD'sini çıkarın ve bilgisayarı açın. Dosyalar kopyalandığı için muhtemelen açılacaktır.

@Yener K.
@Muhammet Furkan ÇANKAYA.

UEFI yerine MBR kurulum yapmayı denediniz mi?

Hocam Media Creation Tool uygulaması ile flash bellek üzerinden kurulum yaptım ve orada hiç MBR UEFI yazmıyordu Rufus'taki gibi.
O ekranda takıldığında cihazı güç tuşuna basılı tutarak kapatın. Ardından kurulum USB'sini veya DVD'sini çıkarın ve bilgisayarı açın. Dosyalar kopyalandığı için muhtemelen açılacaktır.
Teşekkür ederim hocam deneyip yazarım

Geri
Yukarı