Windows lisansı yakında sona erecek uyarısı

1634497321854.png

Arkadaşlar son birkaç gündür bu hatayı alıyorum Windows'u ben değil bir tanıdığımız kurmuştu bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Oyundayken vs. bir anda atıyor sinir bozucu olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece CMD ile etkinleştirilen sistemlerde öyle sorunlar olmaz. KMSpico yapar kms ile KMSpico aynı şey değil.
O CMD ye yazdığın komutlar ne yapıyorda Windows etkin oluyor sanıyorsun?

Yazdığın kodlar bilgisayarını KMSpico sunucularına bağlıyor. Ve zaten sunucuya bağlanınca KMSpico indirmene gerek yok yinede KMSpico bulaşıyor. Bana inanmıyorsan biraz araştır Technopat'ta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu tarz işlerden hiç anlamıyorum benim yapabileceğim bir şey mi bu? Bilgisayarcıya ya da tanıdığımıza mı götürmem lazım? Format atmak gerekiyor mu?
Evet gerekiyor. Ama bilgisayarcı ya götürme çünkü zaten bilgisayarcılar böyle yapıyor. Senin kendin evde yapman lazım.

Yani kendin evde format atman lazım ve OEM key satın alıp girmen lazım.

Evet gerekiyor. Ama bilgisayarcı ya götürme çünkü zaten bilgisayarcılar böyle yapıyor. Senin kendin evde yapman lazım.

Yani kendin evde format atman lazım ve OEM key satın alıp girmen lazım.
Tamamdır hocam teşekkürler. Tanıdığımıza yaptıracağım. Peki formattan sonra oyunları kolayca indirmenin kısa yolu var mıdır yoksa tek tek en baştan mı indirmem lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı