Windows Mağazasına girilmiyor

Ne kadar bekleteceği biraz sistemdeki SSD'nin hızına bağlı. Bekleyin ya. Bitince de sonucun ekran alıntısını atarsınız.

İlerlemesi gerek. Bi' yarım saat bekleyin. Olmadı komut istemini kapatıp sistemi yeniden başlatırsınız ve tekrar denersiniz.

İnternet üzerinde gördüm ama bu yüzde böyle kaldığı için Windows'u kapatırken Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın uyarısı veriyormuş hocam. Böyle bir şey olur mu? İşlemden vazgeçmek istiyorum çünkü. Neden böyle oldu anlamadım.
Bu işlemi durdurmanın bir yolu yok mudur?
@Enes3078 hocam cevap bekliyorum sizden.

Son düzenleme:
Böyle bir sorun olduğunu ilk defa sizden duydum. Zaten komut istemini kapatmıştınız sanki.

Kapattım hocam. Şu an bilgisayarıda kapatmak istediğimde Windows hazırlanıyor yazıyor. Ne yapmalıyım bu durumda?
Hocam kasa üstündeki tuştan yeniden başlattım. Ben bu arkadaki işlemi nasıl kapatabilirim?
Ne yapmam gerekli?

Arkada olan işlem nedir?

Arkada Komut istemi açıktı hocam.
Şu an son olarak yaptığım işlemler şunlar oldu.
Bu 62.3'te kalan taramadan CMD'den çıkarak kurtuldum. Fakat ondan sonra bilgisayarı kapatmak istediğimde Windows Hazırlanıyor uyarısı verdi. Bekledim bende bir şey olmayınca yeniden başlatma tuşuna bastım kasadan.

Sonra sistem açılınca SFC komutu ile tarama yaptım ve dosyalar hâla onarılamadı yazıyor. Şu an benim tek merakım şu; sistemi açarken veya bir daha kapatırken ya da yeniden başlatırken bu bahsettiğim hazırlanıyor uyarısını yine verir mi? O arkadaki DISM taraması iptal olmuş mudur hocam? Biraz uzun oldu ama, cevaplarsanız çok memnun olurum.
Olmazsa temiz kurulum yaparım belki.
Bu onarılamayan dosyalar yüzünden açılmıyor olabilir mi acaba Windows mağazasıda?

Yeni konular

Geri
Yukarı