Windows Mağazasına girilmiyor

Yeniden başlattıysanız muhtemelen DISM onarımı iptal olmuştur. Bu arada bu saatten sonra pek destek sunamayacağım zira geç oldu. Ek olarak sahur vakti de geldi. Artık, siz sorunu çözerseniz bize bildirirsiniz. :)

Yeniden başlattıysanız muhtemelen DISM onarımı iptal olmuştur. Bu arada bu saatten sonra pek destek sunamayacağım zira geç oldu. Ek olarak sahur vakti de geldi. Artık, siz sorunu çözerseniz bize bildirirsiniz. :)

Hayırlı sahurlar hocam.
Biraz önce denemek için Windows'u açtım.
Mağaza uygulaması açıldı ve gözükmeyen mailler gözüküverdi.
Bu neden olmuş olabilir? Hatırlarsanız gece bunlarda sorunlar vardı.
İndirdiğim son 1909 sürüm güncellemeleri sorunlu idi herhâlde, bilemedim.
SFC taraması yaptım fakat yine aynı şekilde onaramadı. Bu onaramama sebebi ne olabilir acaba?
Görev yöneticisinde konsol penceresi ana bilgisayarı şeklinde gözüküyor CMD.
Bir sorun var mıdır gözükmesinde?

Son düzenleme:
Durduk yere uygulamanıza gerek yok. DISM ve SFC sonrası sorun çözüldüyse ne mutlu bana. İyi kullanımlar. :)

Şu an 1909 kullanıyorum.
USB'de 2004 sürümü mevcut. Ne zaman geçmemi önerirsiniz?
Sıfırdan geçmek çok daha iyi olur.
Zira biliyorsunuz ki Windows güncellendikçe sapıtabiliyor.
Update kısmında bana 20H2 sürümüne yükseltebilirsiniz (isteğe bağlı) şeklinde uyarı dahi vermişti Windows. Tabii ki yükseltme taraftarı olmadım.
Siz ne öneririsiniz?

Temiz kurulum çok isterseniz 20H2'ya da 2004 kurun geçin. Ben daha güncel diye 20H2'yi tercih ederdim muhtemelen.

Şu an 1909 sürümünün eski olması dışında çok da bir sorununu görmedim.
20H2'yi nereden bulabilirim acaba?
Olmazsa USB'deki sürüm kurulup o şekilde Windows Update'den güncellenerek devamda edilebilir.

Peki hâla onarılamayan bir dosya varsa, bunlar nasıl veya ne gibi bir şey göstererek kendini belli eder acaba hocam? Tüm Windows uygulamaları ve işlevleri çalıştıktan sonra ne gibi bir belirti çıkartabilirki ortaya?

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı