Windows neden fotoğrafları jfif olarak kaydediyor?

Bu videodakileri uygulayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows, neden fotoğrafları bu şekilde kaydediyor? Çözümünü sormuyorum, neden olduğunu merak ediyorum sadece.
Çözümünü değil, neden öyle kaydettiğini soruyorum.

Çözümünü değil, neden öyle kaydettiğini soruyorum.

Bir JPEG dosyası değişim biçimi dosyasının içeriği ilgili JPEG dosyasının sıkıştırılmış versiyonu olsa bir JPEG dosya takas biçimi dosyası, genellikle, aynı zamanda JPEG dosyaları içine uygulanan dijital grafik kodlama özellikleri ile entegre bir görüntü dosyası olarak sınıflandırılır. Bir JPEG dosyası değişim biçimi dosyasında depolanan dijital görüntü verisi bitmap formatında dijital JPEG grafik vardır ve bu dijital grafik içerik JFIF dosya biçiminde depolanır.

Bir JPEG dosyası değişim biçimi dosyasının içeriği ilgili JPEG dosyasının sıkıştırılmış versiyonu olsa bir JPEG dosya takas biçimi dosyası, genellikle, aynı zamanda JPEG dosyaları içine uygulanan dijital grafik kodlama özellikleri ile entegre bir görüntü dosyası olarak sınıflandırılır. Bir JPEG dosyası değişim biçimi dosyasında depolanan dijital görüntü verisi bitmap formatında dijital JPEG grafik vardır ve bu dijital grafik içerik JFIF dosya biçiminde depolanır.
Teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı