Windows.old dosyaları ile Windows 10'a dönülebilir mi?

Windows.old dosyasını geri getirirsem Windows 10'a dönebilir miyim?
Evet ama belli bir süreden sonra dönemezsiniz. Sıfır kurulum yapılması lazım. Windows.old klasörü, sizin ayarlardan "Windows 10'a geri dön" seçeneğiyle kullanılır.

Windows 10 yükseltmesini kurduktan sonra yükseltmeden önceki işletim sisteminize geri dönmek isterseniz, Başlat>> Güncelleştirme ve Güvenlik>> Kurtarma bölümünden yükseltmeden önceki son hale ''geri dön'' uygulaması ile eski sisteminize geri dönebilirsiniz.

Windows.old dosyasını geri getirirsem Windows 10'a dönebilir miyim?

Sildiyseniz nasıl geri getireceksiniz hepsini? Eğer Windows.old klasörü duruyorsa ayarların kurtarma bölümünden geri dön diyerek rahatça geri dönebilmeniz lazım.

Siber güvenlik uzmanı bir tanıdığım var. Silinse de geri getiririz dedi o yüzden sordum.

Sildiyseniz nasıl geri getireceksiniz hepsini? Eğer Windows.old klasörü duruyorsa ayarların kurtarma bölümünden geri dön diyerek rahatça geri dönebilmeniz lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siber güvenlik uzmanı bir tanıdığım var silinse geri getiririz dedi o yüzden sordum.

Recuva gibi yazılımlar ile geri getirecekse işe yaramayabilir, bir dosya eksik falan çıkarsa başarılı bir şekilde geri dönemeyebilirsiniz. Ben böyle bir şey denemezdim.

Geri
Yukarı