Windows.old silinse bir şey olur mu ?

Xen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Windows 10 orijinal şekilde güncelleyerek yükledim. Temiz kurulum yapmadım. Windows.old klasörü var bunu silsem sıkıntı çıkar mı ?

Sağ tık - Sil ile tamamen kaldırmak mümkün değil. Disk Temizleme aracını çalıştır, Windows'un yüklü olduğu sürücüyü seç, çıkan pencerede sol alt köşedeki 'Sistem Dosyalarını Temizle' butonuna tıkla, tekrar sürücüyü seç, karşına çıkacak olan son ekranda listeden 'Önceki Windows Yüklemesi' seçeneğini bul ve işaretle, temizlemeyi çalıştır. Böylece herhangi bir kalıntı kalmadan o klasörden kurtulmuş olursun.

Sağ tık - Sil ile tamamen kaldırmak mümkün değil. Disk Temizleme aracını çalıştır, Windows'un yüklü olduğu sürücüyü seç, çıkan pencerede sol alt köşedeki 'Sistem Dosyalarını Temizle' butonuna tıkla, tekrar sürücüyü seç, karşına çıkacak olan son ekranda listeden 'Önceki Windows Yüklemesi' seçeneğini bul ve işaretle, temizlemeyi çalıştır. Böylece herhangi bir kalıntı kalmadan o klasörden kurtulmuş olursun.
Ben de bu yöntemle yaklaşık 30 GB temizlik yaptım. Fakat temizlikten sonra Windows'un eski sürümlerine dönemezsin. (Zaten neden dönesin ki?)

Aynen Öyle fakat ben disk temizleme işlemini yaptıktan sonra orada yaklaşık 4mb'lık bir dosya kaldı yine windows.old adında onu nasıl temizleyeceğiz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı