Windows orijinal olmadan başlat menüsü rengi değişebilir mi?

Numanaydn

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar soru başlıkta mevcut. Genelde hep Pro sürüm kullanırdım gereksiz RAM kullanan programlar olmasın diye Home sürümü kurdum. Başlat menüsünün açık rengi çok rahatsız etti orijinal olmadan bunu değiştirmenin bir yolu var mı?

Şöyle bunun tek yolu var o da format attıktan sonra eğer bilgisayarı internete bağlamazsanız otomatik olarak etkinleştirme yapmıyor o süre içinde değiştirebilirsiniz tabi format atmadan yapmanın yolları mevcut ama büyük ihtimalle virüs girme olasılığı yüksek. Tek çözüm dediğim gibi.

Korsana destek yok Technopat sosyalde.

Hocam Windows'um korsan değil :D. Zaten orijinal olmayan windowsda değiştirmek mümkün mü diye konu açtım. Orijinal yapmaya çalışmak için yardım istemedim. Ayrıca konuları moderatörler onaylıyor sorduğum soruda bir problem yok böyle bir şey mümkün mü diye soruyorum ben.

Selam arkadaşlar soru başlıkta mevcut. Genelde hep Pro sürüm kullanırdım gereksiz RAM kullanan programlar olmasın diye Home sürümü kurdum. Başlat menüsünün açık rengi çok rahatsız etti orijinal olmadan bunu değiştirmenin bir yolu var mı?

Bir yolu var mı bilmiyorum ama neden OEM'ya da Retail bir Key almıyorsunuz. O zaman sorun kalmaz.

Yok.
O değil de Windows 10 orijinal lisans anahtarı kaç para bilen var mı?

1900 TL.

Geri
Yukarı