Windows "Page in Fault Nonpaged Area" sorunu

M3hm3t_14

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 2-3 gündür mavi ekran hatası alıyorum. Hatanın kodu "Page in Fault Nonpaged Area" hatası. İnternette araştırdım gerçekten berbat bir hataymış. RAM'ler ile ilgili olduğunu söylüyorlar ama bir tane sitede taratın demişti tarattım onda hata çıkmadı. Sizce ne yapmalıyım? Ha bu arada sıkıntı şu bu hata bilgisayarı açtıktan 1-2 dakika sonra geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmaya sürüklüyor. Yani bilgisayarı açamıyorum kısır döngüye giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben 2-3 gündür mavi ekran hatası alıyorum. Hatanın kodu "Page in Fault Nonpaged Area" hatası. İnternette araştırdım gerçekten berbat bir hataymış. RAM'ler ile ilgili olduğunu söylüyorlar ama bir tane sitede taratın demişti tarattım onda hata çıkmadı. Sizce ne yapmalıyım? Ha bu arada sıkıntı şu bu hata bilgisayarı açtıktan 1-2 dakika sonra geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmaya sürüklüyor. Yani bilgisayarı açamıyorum kısır döngüye giriyor.
Bu hata genelde RAM ile alakalı diye biliyorum.
"Page fault in nonpaged area" hatası nasıl çözülür? - Technopat
Buradan okuyup detaylı sonuca varabilirsin. Geçmiş olsun.

Maalesef durum yine aynı. Açıkcası ben şu program ile alakalı olduğunu düşünüyorum. UC Browser çünkü bir sitede gördüm o kişinin de sistem geri yüklemesini bozmuş benimkini de bozdu. Format atsam ne olur sizce? @MimarNB

Maalesef o temiz önyüklemeyi araştırdım hatta az önce denemeye çalıştım 4-5 defa ama yetişemiyorum bilgisayar neden bilmiyorum ama yavaşladı zaten o hatayı aldığımdan beri ve yetişemiyorum hem yavaş hem de o hata çok çabuk ekrana geliyor süre yetmiyor yani. @Murat5038

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı