Windows şifre ekranında klavye çalışmıyor

Arkadaşlar Windows 10 şu anda klavye sorunundan dolayı giriş ekranında kaldı. Elimde 2 adet klavye var denedim ama çalıştırmıyor. İşin daha da kötüsü EKRAN KLAVYESİ'nin çalışmaması. Bu nasıl bir bug anlamış değilim. Win10 kurulumunda mecbur hesap açmıştım, sonra şifreyi kaldırmak için giriş seçeneklerinden yeni şifre penceresi geldiğinde işlemi yarıda bırakıp yeni şifre girmemiştim. Şu anda "bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılamıyor" uyarısı geliyor ve e posta şifremi girmemi istiyor ama klavyeler çalışmadığı için bu giriş ekranında kaldım. Önerisi olan yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• 20210822_223030.jpg
    20210822_223030.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 66
  • 20210822_230525.jpg
    20210822_230525.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaşlar Windows 10 şu anda klavye sorunundan dolayı giriş ekranında kaldı. Elimde 2 adet klavye var denedim ama çalıştırmıyor. İşin daha da kötüsü EKRAN KLAVYESİ'nin çalışmaması. Bu nasıl bir bug anlamış değilim. Win10 kurulumunda mecbur hesap açmıştım, sonra şifreyi kaldırmak için giriş seçeneklerinden yeni şifre penceresi geldiğinde işlemi yarıda bırakıp yeni şifre girmemiştim. Şu anda "bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılamıyor" uyarısı geliyor ve e posta şifremi girmemi istiyor ama klavyeler çalışmadığı için bu giriş ekranında kaldım. Önerisi olan yardım edebilir mi?

Up up! Birebir aynı şeyi yapmışız. Güvenli mod/sistem geri yükleme vs. Denedim ama Windows her açılışta yine Oturum açmamı istiyor klavye/mouse okunuyor fakat şifre girme ekranında klavye çalışmıyor.. Masaüstünde çok çok önemli dosyalarım var onlara ulaşmam lazım.
Çok çaresiz kaldım. Bunun başka bir yöntemi var mı? Sadece masaüstündeki dosyalra ulaşmak da işimi görür. Formatsız nasıl çözebilirim bunu.

Up up! Birebir aynı şeyi yapmışız. Güvenli mod/sistem geri yükleme vs. denedim ama Windows her açılışta yine oturum açmamı istiyor klavye/mouse okunuyor fakat şifre girme ekranında klavye çalışmıyor. Masaüstünde çok çok önemli dosyalarım var onlara ulaşmam lazım.
Çok çaresiz kaldım. Bunun başka bir yöntemi var mı? Sadece masaüstündeki dosyalra ulaşmak da işimi görür. Formatsız nasıl çözebilirim bunu.

Eğer masaüstündeki dosyalara erişmek istiyorsanız hiren's bootcd diye bir program var bunu USB'ye yazdırıp başlatırsanız masaüstü dosyalarına erişirsiniz.

Geri
Yukarı