Windows silindi ve kurulamıyor

Yer
Ankara
Daha fazla  
Windows 11 USB dosyasına yazarken sanırım bir sıkıntı oldu ve kurulum yaparken temiz kurulum yapayım diye her şeyi sildim. Windows 11 kurulmadıgı için Windows 10'a dönemiyorum şu an. ISO dosyası da yok. Nasıl Windows 10 kurabilirim veya nasıl W11 kurabilirim tekrar? Maalesef başka bilgisayar yok nasıl bir yol izleyebilirim?

Windows 11 USB dosyasına yazarken sanırım bir sıkıntı oldu ve kurulum yaparken temiz kurulum yapayım diye her şeyi sildim. Windows 11 kurulmadıgı için Windows 10'a dönemiyorum şu an. ISO dosyası da yok. Nasıl Windows 10 kurabilirim veya nasıl W11 kurabilirim tekrar? Maalesef başka bilgisayar yok nasıl bir yol izleyebilirim?

Elinizde bir kurulum USB'si yok ise maalesef ikinci bir PC gerekli.
Telefon üzerinden yazabilirsiniz USB'ye.

Nasıl bootable yapacak USB'yi?
Telefon üzerinden yazabilirsiniz USB'ye.

Nasıl bootable yapacak USB'yi?

Eğer laptop kullanıyorsanız ve recovery bölümünü silmediyseniz recovery yapın. Yoksa mecburen bir ISO dosyası yazdırmanız gerekiyor ve bunu en iyi ihtimalle bir komşudan yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• PXL_20210717_182454097.jpg
    PXL_20210717_182454097.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Nasıl yazabilirim?

Bu hata ile karşılaşıyorum
Dediğiniz gibi windowsu USB'ye yazarken belli ki bir hata olmuş. Bu arada benim tavsiyem rufusla vs uğraşmamanız, direkt olarak microsoftun kendi imaj oluşturucusundan USB'ye yazdırın windowsu ve temiz kurulum yapın. Evinizde ikinci bir bilgisayar yoksa internet kafeden halledersiniz ya da bilgisayarcı varsa onlarda hazır USB bile mevcuttur.

Yeni konular

Geri
Yukarı