Windows silinen diskten verileri kurtarma

Farukkra

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar hepinize merhaba. Ben yaklasik 1 yildir Win10 kullanicisiyim ve bugun FPS performansından dolayi Win7'ye gecmeye karar verdim. Format atarken BIOS'tan USB okuyarak C'yi bicimlendirdim. D'de kisisel dosyalarm olduğu icin bicimlendiremiyorum. Yalniz C'ye Windowsu kurarken Windows bu diske yuklenemez seçilen disk GPT bölümü stilinde diyor.

Cozumune baktim bütün suruculeri silmek lazımmis. Internetten araştırıyorum Windows kurulu olan coken PC'lerde veri kurtarma var. Ama benim bilgisayarımda C'i bicimlendirdigim icin Windows yok. Kurulum esnasinda D'nin içindeki butun belgelerimin durdugunu gorebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD başka bir bilgisayara bağlayarak dosyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Hocam çözüm : Bilgisayarınız notebook (diz üstü ) ise 2.5 HDD (harddisk) okuyucu veya masa üstü bilgisayar ise 3.5 HDD (harddisk) okuyucu edinin. Windows kurulu bir bilgisayara almış olduğunuz okuyucu aparatı yani HDD (harddisk) okuyucuyu harddiskinizi takarak içindeki bilgilerinizi alıp diski istediğiniz uzantıda GPT yada MBR olarak biçimlendirebilirsiniz disk yönetiminden, çözüm bu kadar kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı