Windows Sürümleri Nasıl Ayrılır?

Faruk Uyduran

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar öncelikle. Ben Windows sürümlerini ayrı bir ISO dosyası şeklinde bulundurmak istiyorum. Örneğin; Pro, Home, Education, Single Language, gibi. Biraz araştırdım ama düzgün sonuçlar çıkmadı. Lütfen linke falan yönlendirmeyin.

Merhabalar öncelikle. Ben Windows sürümlerini ayrı bir ISO dosyası şeklinde bulundurmak istiyorum. Örneğin; Pro, Home, education, Single Language, gibi. Biraz araştırdım ama düzgün sonuçlar çıkmadı. Lütfen linke falan yönlendirmeyin.

Single Language ve education çok kullanılır genellikle. Konuyu yanlış algılamışım.

Merhabalar öncelikle. Ben Windows sürümlerini ayrı bir ISO dosyası şeklinde bulundurmak istiyorum. Örneğin; Pro, Home, Education, Single Language, gibi. Biraz araştırdım ama düzgün sonuçlar çıkmadı. Lütfen linke falan yönlendirmeyin.
Video versek hocam? Buyurun kendi ISO'nuzu kendiniz yapın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

burdan istediğn sürümü indirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu arkadaş galiba bütün win 10 sürümlerini indirmek istemiş arsiv yapacak herhalde
linkde programdan indiriyorum isoları sıkıntı çıkmadı bugüne kadar office falanda var

Hepsini bir ISO'da bulundurmaktan mı bahsediyorsunuz?
Hayır. Hepsini ayrı ayrı flaş disklere yazmak için sordum.

Hocam bu windows 7, 8, 10 sürümlerinde de işe yarıyor mu yoksa sadece windows 11 e yönelik bir hizmet mi ?
burdan istediğn sürümü indirebilirsin.

bu arkadaş galiba bütün win 10 sürümlerini indirmek istemiş arsiv yapacak herhalde
linkde programdan indiriyorum isoları sıkıntı çıkmadı bugüne kadar office falanda var
Linkini verdiğiniz dosyayı indirdim fakat sadece update indirmek için kullanılan bir program ISO dosyası indiremiyorsunuz.

Son düzenleme:
Hayır. Hepsini ayrı ayrı flaş disklere yazmak için sordum.

Hocam bu windows 7, 8, 10 sürümlerinde de işe yarıyor mu yoksa sadece windows 11 e yönelik bir hizmet mi ?

Linkini verdiğiniz dosyayı indirdim fakat sadece update indirmek için kullanılan bir program ISO dosyası indiremiyorsunuz.
update ne alaka indire bastınmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı