Çözüldü Windows üzerinden çözünürlük yükselttikten sonra tanımsız frekans hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Srcnz

Decapat
Daha fazla  
Bugün ayarları kurcalarken denemek için monitörümun cozunurlugunden yuksek bir cozunurluk sectım ve tanımsız frekans hatası verdı. Bir turlu gerı alamadım. Yenıden baslatıyorum Windows şifre yeri tam açılırken tanımsız frekans hatası veriyor. BIOS'tan falan değiştirme şansım yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güvenli modda internete erişimim yok bir şey indiremiyorum.
O zaman Win+R'ye basın ve msconfig yazıp önyükleme sekmesine gelin, sonrasında temel video kutucuğunu tikleyin ve uygulaya basıp yeniden başlatın.
1659703210840.png

Sonrasında yukarıdaki DDU rehberinden sürücüyü sildikten sonra tekrar bu menüye girip temel video tikini kaldırın.
Açabilsem tabii deneyeceğim de orayı açamıyorum, F8 diyorlar Windows 10 benimki açamadım bir türlü.
Kurtarma menüsüne başka bir şekilde girmenin yolu da tam Windows yüklenme animasyonu çıktığında bilgisayarı tuştan kapatmak, bu işlemi birkaç kez yaptığınızda otomatik onarıma girer. Yapıp yapmamak size kalmış.

Kurtarma menüsüne başka bir şekilde girmenin yolu da tam Windows yüklenme animasyonu çıktığında bilgisayarı tuştan kapatmak, bu işlemi birkaç kez yaptığınızda otomatik onarıma girer. Yapıp yapmamak size kalmış.

Direk arkadaki Power'den kapatıyorum birkaç kere o zaman.

Adamsın reis şimdi açıldı nereye bascam gelişmiş kurtarmaya mı?

Tuş derken bilgisayarı açma/kapama tuşundan bahsetmiştim hocam, tabii o da olur ama tuşa basılı tutup kapatmak daha makul geliyor.

Evet ona basın ve başlangıç seçeneklerine basın, yeniden başlattıktan sonra güvenli mod olan rakama basın ve açılmasını bekleyin.

Usta yaptım şu an PC açık masaustundeyım ama çözünürlük değiştirmek için bastıgımda bu hatayı veriyor.

Dosya Ekleri

• 16597025715916152260865504256606.jpg
    16597025715916152260865504256606.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı