Windows üzerinden microcode atmak

GAMERSTRES

Hectopat
Daha fazla  
Xeon X5460 İçin Microcode atılması gerekiyor, BIOS'a/Anakarta ECS G41T-M7 V1.0 Adlı marka anakarta sahibim. Ve bu anakartın dosyaları'da bende mevcut. İnsanlar EZFLASH2 ve afudos ile microcode atıyor, fakat bende ezflash yok ve afudos çalışmıyor hata veriyor. Kısacası Windows üzerinden bir yazılımla nasıl microcodeleri yüklerim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir yazılıma bildiğim kadarı ile ihtiyacınız yok açılışta bolsa girip usb ye attığınız dosya ile anakartı flashlayabilirsiniz. Gigabyte kartımda bu şekilde yapmıştım

Herhangi bir yazılıma bildiğim kadarı ile ihtiyacınız yok açılışta bolsa girip usb ye attığınız dosya ile anakartı flashlayabilirsiniz. Gigabyte kartımda bu şekilde yapmıştım
biosu tam olarak detaylıca anlatabilirmisim veya bir video var ise atarmısınız ordan bakıp yapayım

Xeon X5460 İçin Microcode atılması gerekiyor, BIOS'a/Anakarta ECS G41T-M7 V1.0 Adlı marka anakarta sahibim. Ve bu anakartın dosyaları'da bende mevcut. İnsanlar EZFLASH2 ve afudos ile microcode atıyor, fakat bende ezflash yok ve afudos çalışmıyor hata veriyor. Kısacası Windows üzerinden bir yazılımla nasıl microcodeleri yüklerim? Teşekkürler.
[ÇÖZÜLDÜ] Kanser Olmadan Önce Yardım Edin Lütfen.(ECS G41T-M7 için Bios mod) » Sayfa 1 - 2
Burada nasıl modlayacağın anlatılmış.
Bu arada kullandığın işlemci fanı ve işlemci sıcaklık değerleri nedir? Genelde Xeon işlemciler fazla ısınır da. Bu yüzden sordum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı