Windows Update 0x800706be hatası

Rutreid

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 2004 sürümünde güncelleme yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Yükleniyor diyor ve hep başa alıyor. Hata kodunu araştırmama rağmen çözümü bulamadım.

hata kodu.PNG

Dostum bu hatayı yaklaşık bir ay önce aldım amaan! Boş ver dedim geçtim ama 1-2 gün sonra bilgisayarım aniden dondu. Bilgisayarız otomatik onarıma hazırlanıyor/kişisel bilgisayarınız tanılama yapıyor gibi bir ekran geldi. Hemen servise götürdüm bu sorun şu: Windows'u uzun bir ara güncellemeyince Windows'ta bazı sorunlar ortaya çıkıyormuş. Bu sorunlarda Windows'u tekrar güncellettirmiyor ve tekrar açıldığında yeni güncellemeye göre açmaya çalışıp "doğal olarak"dosya eksikliğinden Windows'a erişemiyorsun. Sana tavsiyem önemli belgelerinin yedeklerini al ne olur ne olmaz. Eğer tanıdık bilgisayarcı varsa bir göster dediğim sorun olursa telaş yapma Format çözümü 2 dk format atıyorlar eskisinden iyi oluyor. Umarım sorununuza çözüm bulursunuz. İYİ GECELER

Dostum bu hatayı yaklaşık bir ay önce aldım amaan! Boş ver dedim geçtim ama 1-2 gün sonra bilgisayarım aniden dondu. Bilgisayarız otomatik onarıma hazırlanıyor/kişisel bilgisayarınız tanılama yapıyor gibi bir ekran geldi. Hemen servise götürdüm bu sorun şu: Windows'u uzun bir ara güncellemeyince Windows'ta bazı sorunlar ortaya çıkıyormuş. Bu sorunlarda Windows'u tekrar güncellettirmiyor ve tekrar açıldığında yeni güncellemeye göre açmaya çalışıp "doğal olarak"dosya eksikliğinden Windows'a erişemiyorsun. Sana tavsiyem önemli belgelerinin yedeklerini al ne olur ne olmaz. Eğer tanıdık bilgisayarcı varsa bir göster dediğim sorun olursa telaş yapma format çözümü 2 dk format atıyorlar eskisinden iyi oluyor. Umarım sorununuza çözüm bulursunuz. İyi geceler.

Formatsız çözümleri mevcut ve ben de guncelleme yapmamıştım o ekran geldi bekledim 30 dakika sonea Windows güncellemişti her şeyi.
Hocam tam hakim değilim link atılabiliyor mu?
Diyorsan ki hem format atarım 0'dan başlarım sistem için de iyi olur.

Formatsız çözümleri mevcut ve ben de guncelleme yapmamıştım o ekran geldi bekledim 30 dakika sonea Windows güncellemişti her şeyi.
Hocam tam hakim değilim link atılabiliyor mu?
Diyorsan ki hem format atarım 0'dan başlarım sistem için de iyi olur.
Tam olarak ne dediğinizi anlayamadım:( lütfen bir daha yazabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı