Windows Update Güncellemeyi Yüklemiyor

Aylak Adam!

Hectopat
Makaleler
1
Windows update güncellemeyi yüklemiyor ve şöyle bir hata veriyor.

Yaptıklarım:

• Bilgisayarı yeniden başlattım.
  • Güncellemeyi 5-6 defa yüklemeyi denedim hep aynı hatayı veriyor.

Ekran Alıntısı.JPG

Dün gece aynı hata banada çıktı. Çözüm önerilerinin hepsini denediğim halde hala yüklenmiyor. Sanırım güncellemede bir hata var.
Microsoft forumunda şöyle bir şey yazmışlar;
''Şuanda almış olduğunuz hatanın tek bir çözümü var.Bilgisayarın bios'una girip " Boot " sekmesinden Secure Boot ayarını " Disabled " olarak değiştirmelisiniz. Ardından bilgisayarı başlatıp güncelleştirmeyi alabilirsiniz. Ardından tekrar bios ayarına girip aynı alanı " Enabled " olarak değiştirebilirsiniz.''
Benim işime yaramadı, fakat birinin işine yaramış.

Verdiğin program işe yaramadı.
Dün gece aynı hata banada çıktı. Çözüm önerilerinin hepsini denediğim halde hala yüklenmiyor. Sanırım güncellemede bir hata var.
Microsoft forumunda şöyle bir şey yazmışlar;
''Şuanda almış olduğunuz hatanın tek bir çözümü var.Bilgisayarın bios'una girip " Boot " sekmesinden Secure Boot ayarını " Disabled " olarak değiştirmelisiniz. Ardından bilgisayarı başlatıp güncelleştirmeyi alabilirsiniz. Ardından tekrar bios ayarına girip aynı alanı " Enabled " olarak değiştirebilirsiniz.''
Benim işime yaramadı, fakat birinin işine yaramış.
Dediğin şeyleri yapmak için BIOS'a girdim. Ama BIOS'ta "Secure Boot" ayarını kapatma seçeneğini bulamadım.

Anakartım:
  • Asus M5A97 R2.0

Verdiğin program işe yaramadı.
Dediğin şeyleri yapmak için BIOS'a girdim. Ama BIOS'ta "Secure Boot" ayarını kapatma seçeneğini bulamadım.

Anakartım:
  • Asus M5A97 R2.0
BIOS sekmelerinin fotoğrafını paylaşabilir misin? Ben ne yaptıysam yükleyemiyorum bu lanet güncellemeyi.

Birde güncellemenin KB ile başlayan kodunu verebilir misin?

Son düzenleme:
Bunu dene. Bende işe yaradı.
1. Yüklü güncelleştirmelerden KB3045999 güncelleştirmesini kaldır.
2. Windows'u yeniden başlat uyarısı çıkacak. YENİDEN BAŞLATMA !!!
3. KB3022345 Güncellemesini kur.
4. Windows'u yeniden başlat.
5. KB3045999 Güncellemesini kur.
6. Windows'u yeniden başlat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı