Windows Update gerekli mi?

YavuzG

Hectopat
Geçen günlerde SSD alıp temiz bir Windows 10 Pro kurdum ve PC'de gözle görülür şekilde hızlanma oldu. Fakat bu Windows Update hep yeni yeni güncelleştirmeler kuruyor. Bu PC'nin yavaşlamasına sebep olur mu acaba?

Olan güvenlik açıkları kapatılıyor, stabilite artıp azalabiliyor. 20H2 (O da olabilir tam bilmiyorum) sürümünde stabilite artmış. Birisi FPS'im katlandı diyordu hatta.

Güncelleştirmeler genel olarak güvenlik gereği yapılmaktadır. Yeri gelir uyumluluk için yapılır vs. genelde yavaşlatmazlar halihazırda alınan performansı. Bence yapın güncelleştirmelerinizi.

Geçen günlerde SSD alıp temiz bir Windows 10 Pro kurdum ve PC'de gözle görülür şekilde hızlanma oldu. Fakat bu Windows Update hep yeni yeni güncelleştirmeler kuruyor. Bu PC'nin yavaşlamasına sebep olur mu acaba?

Sen yine de kur derim, adamlar herhalde 1809 idi herhalde hatırlamıyorum güncelleme yapmıyorlar diye işlemciyi bilerek yordular diye biliyorum ve bende öyle çatlak bir donma kasma görmedim şu ana kadar Windows Update'lerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı