Windows Update gizlice tarifeli bağlantıyı kullanmış

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Bugün Windows Update'ye baktığımda herhangi bir şey indiriliyor yazısı yoktu. Bir süre sonra internet acayip yavaşladı ve sonra yeniden Windows Update'ye girdim. Yine bir şey indiriliyor yazısı yoktu. Başka yerlere baktım, herhangi bir bir şey indiren uygulama göremedim. Bu durum devam edince Windows Update'ye girip tarifeli bağlantılardan indir yazısını kapattım ve internet düzeldi. 10GB olan internetim 6 GB'a inmiş Windows Update. Neden benden gizlice güncelleme yapıyor?

Windows kullanıcıdan gizli bir eylem yapmaz. Otomatik güncellemeleri ve tarifeli bağlantıdan Windows'u güncellemeyi kapatırsanız böyle bir sorun oluşmaz.

Windows kullanıcıdan gizli işlem yapar. Yanlış bilgi vermeyin.
Otomatik güncellemeleri kapatmanız gerek yok. Sadece tarifeli bağlantıları kapatın.

Son düzenleme:
Windows kullanıcıdan gizli işlem yapar. Yanlış bilgi vermeyin.
Otomatik güncellemeleri kapatmanız gerek yok. Sadece tarifeli bağlantıları kapatın.

Hocam açıktı o kısım kapattım orayı ama Windows Update'ye girdiğimde herhangi bir şey indirdiğini gösteren yazı göremeyince rahatlamıştım fakat meğerse arka planda interneti kullanıyormuş neden indirildiğini gösteren bir yazı göstermedi orayı anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı