Windows Update KB5003173 hatası

Carrasco

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba bilgisayar Update yaptıktan sonra yeniden başlat diyor. Bilgisayara açıldığında %7'ye kadar güncelliyor ve sonrasında güncellemeyi geri alıyor. Yapmaya çalıştığı güncelleme şu şekilde; 2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 20H2 05 toplu güncelleştirmesi (KB5003173). Bir çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba bilgisayar Update yaptıktan sonra yeniden başlat diyor. Bilgisayara açıldığında %7'ye kadar güncelliyor ve sonrasında güncellemeyi geri alıyor. Yapmaya çalıştığı güncelleme şu şekilde; 2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 20H2 05 toplu güncelleştirmesi (KB5003173). Bir çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Ben bu güncellemeyi yaptım böyle bir sorun yoktu.

Aynı şeyi bende son 2-3 güncellemede yapıyor. Önce kafasına göre indiriyor, bekliyor. Yeniden başlatıp yüklüyoruz, lakin sonra güncelleme tamamlanamadı diyip geri alıyor. Delirtti beni bu, direk ertelettim hepsini. Nette yazan bazı çözümleri denedim olmadı. Son 2-3 güncellemedir yüklemiyorum,yükleyemiyorum artık.

Bu güncellemeyle alakalı sorunlar rapor edilmiş, her yeni güncelleştirmede benzer problemler oluyor. En iyisi birkaç hafta bekleyip öyle indirmek.

bir önce ki güncelleme de aynısı olmuştu %60 dan sonra yüklemiyordu sistem güncellemesini kapatıp "Windows 10 Güncelleme Yardımcısı" programı ile sorunu çözmüştüm ama uygulamayı nerden indirdiğimi hatırlamıyorum bulursam eklerim

Dostlar sisteminizde Microsoft Edge kurulu değilse Windows bu güncellemeyi yapamıyor Microsoft Edge'yi kurduğunuzda güncelleştirmeyi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı