Windows - Uygulama Hatası - Bellek, read olamadı

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Selam arkadaşlar maç izlerken veya bazen bu hatayı alıyorum. Sebebi nedir acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Teşekkürler...

Adsız.jpg

Kod:
0x769ed33d adresindeki yönerge, 0xa397d119 bellek adresine başvurdu. Bellek, read olamadı.

Programı sonlandırmak için Tamam'a basın

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'nize daha önceden virüs bulaşmış ise olabilir. Bu hata geldiğinde Explorer çöküyorsa bütün Windows güncelleştirmelerini yapın derim. Bir de Windows 7 için desteği bıraktık, 8.1'e geçmenizi tavsiye ederiz. Hatta 8.1.3.

Teşekkür ederim Recep Bey, aynen dediğiniz gibi oluyor windows gezgini kendini sonlandırıyor. Ben üniversite okuduğum için öğrenci keyi aldım ve şu sürümü indirdim Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update (x64) - DVD (Turkish) bunu kurmam yeterli mi sizce ? Sizin dediğiniz Windows 8.1.3 nereden indirebilirim.

Evet buradan indirdim. Yeni hardiske aldigim gun sadece format attim o gunden beri atmadim. Windows 8.1 kurarsam 2. Formatimi atmis olacagim.

Windows 8 işletim sistemlerinde Bellek, read olamadı hatasının pek çok sebebi olabilir. sorunlu bellek, sorunlu cpu, güncel olmayan uyumsuz sürücü, kullanılan programın yama gerekmesi gibi.
Java Runtime Environment bazen Bellek, read olamadı hatasının sebebi olabilir. Java'yı indirecek bilgisayarınıza yükleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı