Windows Vista extended kernel ethernet sürücüsü çalıştırmanın yolu var mıdır?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Merhabalar, ben nostalji olması için bilgisayarıma Windows Vista extended kernel kurdum. Fakat kurulumdan sonra usb 3.0 gibi pek çok şey çalışırken ethernet sürücüsünün çalışmadığını gördüm. H310M PLUS GAMING R2.0 sayfasındaki Windows 7 için olan ethernet sürücüsünü indirdim ve kurmaya başladım. USB'ye attım ve kendi bilgisayarımda indirmeye çalıştım. fakat indirmeye çalışınca "Does not support this Operating System: WNT_6.0P_64_MCE" hatasını aldım. Bunu düzeltmenin veya programı Windows 7 kullanıyormuş gibi kandırmanın bir yolu var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
(Neden bu sistemi kullanıyorsun gibi şeylere cevap vermeyeceğim.)

Merhabalar, ben nostalji olması için bilgisayarıma Windows Vista extended kernel kurdum. Fakat kurulumdan sonra usb 3.0 gibi pek çok şey çalışırken ethernet sürücüsünün çalışmadığını gördüm. H310M PLUS GAMING R2.0 sayfasındaki Windows 7 için olan ethernet sürücüsünü indirdim ve kurmaya başladım. USB'ye attım ve kendi bilgisayarımda indirmeye çalıştım. fakat indirmeye çalışınca "Does not support this Operating System: WNT_6.0P_64_MCE" hatasını aldım. Bunu düzeltmenin veya programı Windows 7 kullanıyormuş gibi kandırmanın bir yolu var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
(Neden bu sistemi kullanıyorsun gibi şeylere cevap vermeyeceğim.)
Aygıt yöneticisi üzerinden sürücüyü manuel olarak yüklemeyi denediniz mi ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Setup'ın içindeki dosyaları bir şekilde çıkarttıktan sonra aygıt yöneticisi üzerinden driver'ları manuel kurmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı