Windows Vista için tarayıcı önerisi

Şu anda kullanmakta olduğum işletim sistemi vista ama destek kesildiği için ihtiyacım olan bazı sitelere giremiyorum. Bu sorunu giderebilmek için önerebileceğiniz güncel bir tarayıcı var mı vista için?

Bende de XP sistem vartı çok araştırdım bulabildiğim tek ve en iyi çalışan tarayıcı k-meleon.

Chrome desteği kesti diye biliyorum. Firefox'a bakın kesmemiş olabilir. Onun haricinde çok fazla seçeneğiniz yok zira birçok tarayıcı Chromium altyapısını kullanıyor. Yani Vista ile uyumsuzluk yaratmaları gayet doğal. Brave, Opera, Vivaldi ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Aslında Linux geçseniz çok daha iyi olabilir sisteminiz için yine de eski sistemler için çalışan tarayıcıları bırakıyorum.

Chrome desteği kesti diye biliyorum. Firefox'a bakın kesmemiş olabilir. Onun haricinde çok fazla seçeneğiniz yok zira birçok tarayıcı Chromium altyapısını kullanıyor. Yani vista ile uyumsuzluk yaratmaları gayet doğal. Brave, Opera, Vivaldi ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Dostum ben zamanında çok denedim arkadaş hiç boşuna uğraşmasın. Direk k-meleon u yükleyip keyfine baksın. 😉

Dostum ben zamanında çok denedim arkadaş hiç boşuna uğraşmasın. Direk k-meleon u yükleyip keyfine baksın. 😉
Son zamanlarda kullandığım en eski OS Windows 8 olduğu için bir şey diyemeyeceğim. Aklımdaki alternatifleri önerdim, deneyip denememe tercihi kendisinde.

Geri
Yukarı