Windows XP, Desteklerle Ayakta Duruyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows XP, Desteklerle Ayakta Duruyor Windows XP için resmi olmayan Service Pack 4 güncellemesi sunuldu. Microsoft, geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde Windows...
1A8dvMr4itI

Daha fazlası...

Yok ağabey bitemez. XP bitemez. Kolay mı onu bir köşeye atmak ? Anım aklıma geldi: Windows vista kuruluyken abinin biri sana xp kuruyum dedi. Ben de daha iyi olduğunu düşünmüştüm. Kurdu bir baktım her şey eski duruyor. Ama ondaki oyun performansı kimde var ağabey ? :D

XP İşletim sistemi günümüzde kötü ve istediklerimizi karşılamıyor olabilir. İşletim sistemi 2001 de piyasaya çıktı yani o zamanın programlarını ve oyunlarını destekliyordu. Günümüzde yeni oyunlar çıkıyor, yeni programlar çıkıyor. Yine bi çoğunu destekliyor. İllaki kötü yönleri var sonuçta eski işletim sistemi.

Çalıştırırız ya :D . Teknoloji çok ileri bir şey. Vardır onun da bir yolu :D . Hatta şuan heveslendim masaüstüne xp kuracağım.

Bence Microsoft XP desteğini kesmekle hata yaptı. Nedeni ise bu işletim sistemi Dünyanın en efsane sistemidir ben hayatımda Windows XP ile kaç tane bilgisayarın hayatını kurtardım unuttum bile. Üstelik devlet sistemleri (Özellikle de Biz) hala Windows XP kullanırken desteği kesmek çok komik ve yanlıştır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı