Windows xp sürücü harfi değiştirme

Kuara

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Windows xp'de yanlışlıkla 'd' sürücüsüyle 'c' sürücüsünün isimleri karıştı ve sistem şuanda d sürücüsünde kuruldu. Bunu değiştirirken ''Windows sistem biriminizin veya önyükleme biriminizin sürücü harfi değiştiremiyor.'' şeklinde bir hata alıyorum nasıl sürücü harfini değiştirebilirim. Cidden windows xp sırf sorun. :D

alicebbar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Hala kullanıyormuşsun ki XP iyi, bence sorun kullanıcısı. :D Şunu dener misin. Bilgisayarım'a sağa tıkla yönete gir. Disk yönetimini seç, diskin üzerinde sağa tıkla sürücü harfini değiştire tıkla. Önce F veya G gibi bir sürücü yap eski sisteme göre D'yi, diğerini de C yap. Kolay gelsin.

KS
Kuara

Kuara

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Hala kullanıyormuşsun ki XP iyi, bence sorun kullanıcısı. :D Şunu dener misin. Bilgisayarım'a sağa tıkla yönete gir. Disk yönetimini seç, diskin üzerinde sağa tıkla sürücü harfini değiştire tıkla. Önce F veya G gibi bir sürücü yap eski sisteme göre D'yi, diğerini de C yap. Kolay gelsin.
Mecburiyetten geçtiğimi daha önceki konularımda söylemiştim. :D Dediğiniz gibi yaptığımda zaten böyle bir hata veriyor.

alicebbar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Yok okumamıştım onu kardeşim :D O zaman Partition Magic ile deneyebilir misin. Admistrator olarak başlat ama bilgisayarı.

KS
Kuara

Kuara

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Zaten yöneticiyim diye biliyorum. Başka hesap yok tam yetki bende yani. Nasıl başlatacağım yönetici olarak ?

alicebbar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Öyle ise problem yok. Olmaz ise, güvenli mod ile aç o zaman çıkar.

Yukarı