Windows XP Sürücü harfleri değişti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sin_mascara

Hectopat
Yer
Gebze
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde Windows XP format attım. Sistem kendi kendine bir sürücü oluşturdu ve harfini C: yaptı. Eski C: sürücüm ise E: oldu. Düzeltmek için yeniden format atma şansım var fakat sürücüleri tekrar birleştiremem çünkü D: sürücüsünde önemli dosyalarım var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Windows XP'ye temel ve genişletilmiş destek kesildi ve bizde desteği kestik.
Değil mi @MF?

Windows XP'ye temel ve genişletilmiş destek kesildi ve bizde desteği kestik.
Değil mi @MF?
Bu forumun amacı insanlara sorunları hakkında yardım etmek. Eğer Technopat desteği kesseydi işletim sistemleri bölümünde diğer işletim sistemleri bölümü olmazdı. İnsanlar çeşitli sorunlardan dolayı Win8.1 kuramıyor olabilir. Herkes de kurmak zorunda değil ayrıca. Lütfen eleştiride bulunmak yerine yardımcı olmaya çalışalım.

Arkadaşlar geçenlerde Windows XP format attım. Sistem kendi kendine bir sürücü oluşturdu ve harfini C: yaptı. Eski C: sürücüm ise E: oldu. Düzeltmek için yeniden format atma şansım var fakat sürücüleri tekrar birleştiremem çünkü D: sürücüsünde önemli dosyalarım var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem geri yükleme şansın var mı?

E olmasında ne gibi bir sakınca var ki zaten Disk Yönetimi altından D olarak değiştirebilmen gerek. Olmazsa sürücüleri de tekrar birleştirirsin Minitool ile veri kaybetmeden...

Düzenleme: Sistem kendi kendine sürücü oluşturmaz, sen oluşturmuşsundur. Harfi de C olmalı doğal olarak. Eski sürücü de D sürücüsünün olmasıyla birlikte mecburen E oldu. Şu an yapmak istenen nedir ?
Sistem geri yükleme şansın var mı?
Sistem geri yüklemeyle ne alakası var ? Tamam yardımcı olmaya çalışıyoruz ama mantık yürütelim biraz ;)

Son düzenleme:
E olamsı tamamen 6 senelik göz alışkanlığını bozmak demek. Bu arada arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler. Sorunu tekrar format atarak çözdüm. Sistemin oluşturduğu ve sistemin kurulu olduğu bölümleri sildim ve yeniden bir bölüm oluşturdum, ismi C oldu. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı