Windows XP Windows to GO destekliyor mu?

375558

Hectopat
Eski bir bilgisayarım var, donanım Windows 10 bile kaldırıyor fakat bilgisayar aşırı ısınmadan kapanıyor. Ben de ısınmasın diye bazı ayarlar falan yaptım neyse, Windows 7'de bir saat gibi dayanıyor ama çok ısınıyor. Ben de XP kurmaya karar verdim, fakat bilgisayara HDD'yi USB ile bağlıyorum. Yani Windows to GO ile kurulum yapmak gerekiyor, Windows XP Windows to GO destekliyor mu? Bilen biri yazabilir mi?

Donanım:

Intel atom işlemci X86 (1.66 GHz)
1 GB DDR3 1333 MHz RAM.
800x600 ekran.

Eski bir bilgisayarım var, donanım Windows 10 bile kaldırıyor fakat bilgisayar aşırı ısınmadan kapanıyor. Ben de ısınmasın diye bazı ayarlar falan yaptım neyse, Windows 7'de bir saat gibi dayanıyor ama çok ısınıyor. Ben de XP kurmaya karar verdim, fakat bilgisayara HDD'yi USB ile bağlıyorum. Yani Windows to GO ile kurulum yapmak gerekiyor, Windows XP Windows to GO destekliyor mu? Bilen biri yazabilir mi?

Donanım:

Intel atom işlemci X86 (1.66 GHz)
1 GB DDR3 1333 MHz RAM.
800x600 ekran.

Hocam 1 GB RAM Windows 10 açamayabilir RAM yetersiz 7'yi zorlar dediğiniz gbi o da zor

Hocam 1 GB RAM Windows 10 açamayabilir RAM yetersiz 7'yi zorlar dediğiniz gbi o da zor
Aslında açıya kullanıyorum, ama ısınmadan dolayı 1 dk içinde kapanıyor.
RAM yükseltse Windows 7 açabilir mi hocam?
Sorun RAM değil, sorun aşırı ısınma. Win8.1'i bile kasmadan kullanabiliyorum fakat 1 dk içinde kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram dayanamıyodur hocam istifa etmeden kapatın zaten.
RAM minimum gereksinimi karşılıyor, şimdi diceksiniz o minimum. Benim şuan kullandığım bilgisayar da minimum desteği karşılıyor ve ben zamanında bununla Win10 kullanıyordum. Görünümü hoşuma gitmedi Windows 8.1 yaptım
Windows 8 ve üstü Windows'lar sadece Windows To Go destekler.

Ek olarak o laptop'a hafif masaüstü ortamına sahip bir Linux dağıtımı öneririm Windows yerine.
Onu ben de isterim ama Linux'de uygulamaları açmak çok zor

Yeni konular

Geri
Yukarı