Çözüldü Windows yerel bilgisayar üzerindeki vgc hizmetini başlatamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

SadCat0w0

Hectopat
Valorant oynamak istiyorum ama bir türlü Riot Vanguard açılmıyor hizmetlerde ise durduruldu olarak gözüküyor başlat istediğimde ise.

Vanguard.png

Böyle hata veriyor PC açılırken başlat ise aktif ama bir türlü açılmıyor.

Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu 2 komutu ayrı ayrı yazdıktan sonra sorunum çözüldü.
bcdedit.exe /set testsigning off
bcdedit.exe /set nointegritychecks off
Başlangıç türü elle ise onu otomatik yapın ve yeniden başlatın bilgisayarı.

Support'a yazmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ek olarak şöyle bir video buldum deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Otomatik yapmasına gerek bilr yok görev yöneticisinden kapatıysanız başlatamaz zaten onu açın şu kulaktan dolma bilgilerle PC hızlandırma yöntemleri var onları yapmayın. Kernel tabanlı bir yazılım koruma sitemi görev yöneticisinden kapatılmaz.

Otomatik yapmasına gerek bilr yok görev yöneticisinden kapatıysanız başlatamaz zaten onu açın şu kulaktan dolma bilgilerle PC hızlandırma yöntemleri var onları yapmayın. Kernel tabanlı bir yazılım koruma sitemi görev yöneticisinden kapatılmaz.

Onu zaten kapatmadığını varsayıyordum ben, bazı arkadaşlarımda açık olmasına rağmen hata verdiği oluyordu.

Otomatikte.

Görev yöneticisinde açık PC hızlandırma programı falan da kullanmıyorum ve videoların çoğunu yaptım hiçbiri bir işer yaramadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı