Windows yükleme ekranında bozuk görüntü

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows mavi ekran verip ekran siyah ekranda kalıyor.

20220806_113700.jpg

20220806_113625.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'da da aynı sorun var mı?

Bir ihtimal sorun yazılımsal olabilir. Temiz kurulum deneyin.
Var biosdada goruntu bozuk.

Buradan bakabilirsin birşeye dokunmana gerek yok durduk yere bozulabilir ve bu genelde ekran kartı arızası oluyor. En iyi ihtimal kablo falan sıkıntılıdır belki. Biraz oyna kabloyla.
Kabloda sikinti olsa windows acilirdi dostum windows acilmiyor.

BIOS'da da aynı sorun var mı?

Bir ihtimal sorun yazılımsal olabilir. Temiz kurulum deneyin.

Buradan bakabilirsin birşeye dokunmana gerek yok durduk yere bozulabilir ve bu genelde ekran kartı arızası oluyor. En iyi ihtimal kablo falan sıkıntılıdır belki. Biraz oyna kabloyla.

Dosya Ekleri

• 20220806_113723.jpg
    20220806_113723.jpg
    349 KB · Görüntüleme: 27
Var biosdada goruntu bozuk.

Kabloda sikinti olsa windows acilirdi dostum windows acilmiyor.
Sanırım bu sorun yazılımsal. Windows sistem dosyaları bozulmuş gibi duruyor elinizde Windows format dosyası kurulu USB var mı? Ama ekran kartıda bozulmuş olabilir temiz kurulum yapmadan önce Windowsu güvenli mod ile açmayı deneyin açılırsa yedeklerinizi alın ve temiz format atın.

Masaüstüne ulaşabiliyorsanız minidump dosyasını atın. Temiz kurulum yapmayı deneyin. Sorun bana çok donanımsal gelmedi ama hala ihtimalı var.
Ekran kartını söktüm anakartın kendi grafik kartıyla açtım pcyi windows geldi ordan güvenli modda ekran kartını takıp driver sildim sonra ekran kartına hdmi takıp açtım windows geldi ama görüntü bozuk şekilde daha sonra 4 5 dk sonra kapandı gene mavi ekran verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı