Çözüldü Windows yükseltmesi uzaktan yapılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenKuzucu16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar işe gideceğim gececiyim ve sabah oturma şansım yok. Dükkandayım bilgisayarı yükseltme yapacağım USB bellek ile format atma şansım yok maalesef disk ayırmadım. Sadece C diski var. Peki ben yükseltmeyi başlatıp işe gitsem olur mu o kendısı yapsa yanı format gibi ellemeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar işe gideceğim gececiyim ve sabah oturma şansım yok. Dükkandayım bilgisayarı yükseltme yapacağım USB bellek ile format atma şansım yok maalesef disk ayırmadım. Sadece C diski var. Peki ben yükseltmeyi başlatıp işe gitsem olur mu o kendısı yapsa yanı format gibi ellemeye gerek var mı?

Hocam geceden hazırlayıp bilgisayarın bekleyebilirsiniz veya saat 12 civarı koyup aralıklarla kalkıp yapabilirsiniz. Uzaktan yapılamaz büyük ihtimalle

Yükseltme derken, Windows açıkken Windows 10 kurulum aracıyla Windows'un üstüne Windows mu kuracaksınız?

Çözüm
Tamamdır ben başlatayım o zaman şimdi sabah gelınce kapatırım bilgisayarı.

Fazla uzun sürmez. En fazla 1 saat sürer. Bunu USB bellek olmadığı zamanlar ben yapıyordum. Bu bilgisayarı yükselt diyerek yeni Windows kuruluyordu ama temiz kurulum olmuyordu.

Geri
Yukarı