Windows'a iOS teması kurmak

Eternalist

Hectopat
Selamlar, Apple cihazların temalarını oldum olası çok beğenmişimdir. Bilgisayarı boşa yorar diye pek bakmamıştım ama şu video ile karşılaştım. Bunu kursam sistemimi çok yorar mı? Veya buna benzeyen sistemimi çok yormayacak bir tema önerebilir misiniz? Aşırı FPS düşüşü olmadığı sürece temayı kurmak istiyorum. Birkaç araştırma yaptıktan sonra bu tür temaların FPS düşüşü değil de Windows'u yavaşlattığını söylüyorlar. Eğer doğruysa kurmak isterim açıkçası. İyi forumlar dilerim.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim:
i5-760
8 GB 1333MHz RAM.
Gigabyte GTS 450 OC.

Kasmaya başlayabilir disk dolayısıyla, çeşitli hatalar yaratabiliyor, önermiyorum. Ancak yapacaksanız tam yapın, attığınız videoda sadece masaüstünü yapıyor. Geri yükleme noktası oluşturmayı da unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kasmaya başlayabilir disk dolayısıyla, çeşitli hatalar yaratabiliyor, önermiyorum. Ancak yapacaksanız tam yapın, attığınız videoda sadece masaüstünü yapıyor. Geri yükleme noktası oluşturmayı da unutmayın.

Hocam disk dolayısıyla derken? Hata olarak ne veriyor? Biraz daha açabilir misiniz acaba konuyu. Sadece masaüstünü yapacağım zaten. Komple iOS kurma gibi bir niyetim yok biraz benzesin ve daha güzel gözüksün yeterli.
Hocam cidden çok önemli geri yükleme noktası. Başıma bir kere geldi. Aman hocam sakın. :D

Kurmadan önce kesinlikle yaparım. Teşekkürler.

Dostum attığın video aşırı detaylı ben sadece görev çubuğu, masaüstü ve ikonlar gibi şeyleri değiştirmek istiyorum. Onu kurarsam kesinlikle performans kaybı yaşarım.
Bu arkadaş tam olarak benim istediğimi yapmış. Müsait olunca bakabilir misiniz acaba? Profilinde devamı var.

Senin attığın videoyu dikkatlice izledim. Yeni bir video daha yapmış aynı kişi. Orada daha detaylı, daha iyi bir video olmuş. RAM ve işlemci kullanımını da açıklıyor doğru anladıysam RAM çok fazla yemiyor. Ama işlemciyi azıcık yoruyor gibi.
Video linki:

Son düzenleme:
Hocam disk dolayısıyla derken? Hata olarak ne veriyor? Biraz daha açabilir misiniz acaba konuyu. Sadece masaüstünü yapacağım zaten. Komple iOS kurma gibi bir niyetim yok biraz benzesin ve daha güzel gözüksün yeterli.

Kurmadan önce kesinlikle yaparım. Teşekkürler.

Dostum attığın video aşırı detaylı ben sadece görev çubuğu, masaüstü ve ikonlar gibi şeyleri değiştirmek istiyorum. Onu kurarsam kesinlikle performans kaybı yaşarım.
Bu arkadaş tam olarak benim istediğimi yapmış. Müsait olunca bakabilir misiniz acaba? Profilinde devamı var.

Senin attığın videoyu dikkatlice izledim. Yeni bir video daha yapmış aynı kişi. Orada daha detaylı, daha iyi bir video olmuş. RAM ve işlemci kullanımını da açıklıyor doğru anladıysam RAM çok fazla yemiyor. Ama işlemciyi azıcık yoruyor gibi.
Video linki:
Asıl kaynak tüketen zaten masaüstü, Dock ve Taskbar Theme’i de yanında yapsanız bir şey olmaz. Disk herhangi Windows kaynaklı hatada otomatik onarımdayken sistem dosyalarını kontrol eder iken temayı yarım yamalak silebilir, o anlamda söyledim.
Attığınız videoyu da uygulayabilirsiniz.

Geri
Yukarı