WindowsApps Klasörü Silinmiyor

Conspiracy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Harici HDD'de bulunan Forza Horizon 4 demosunun içinde olduğu WindowsApps klasörünü silmek istiyorum.

Bugün bilgisayarımı 1903'e formatladım. Demoyuda bir daha oynamak istemiyorum. Şuan sadece klasör olarak yediği olduğu için ve kurulu uygulamalarda gözükmediği için WindowsApps klasörünü elle kaldırmak istiyorum ama ne yaptıysam başaramadım, lanet dosyayı silemedim.

Dosyaya erişimi açtım bir şekilde ama Shift+Del ile dosyayı silmek istediğimde SYSTEM izin vermelidir diyor.

397970

En zahmetsiz şekilde bu WindowsApps klasöründen nasıl kurtulabilirim arkadaşlar?

Dosya Ekleri

• 1558831551179.png
    1558831551179.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle sıkıntıları linux live cd ile çözüyorum. Silinmeyen tüm dosyaları linux üzerinden silip yoluma devam ediyorum , old windows içinde aynı çözüm geçerlidir.

Unlocker ile silmeyi deneyin. Olmazsa bağlantıdan Sahipliğini/Al Kaldır klasörü içindeki Sahipliğini Al.reg kayıt defteri girdi dosyasını çalıştırın. Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Sahipliğini Al'a basın. CMD ekranında yazılar bitene kadar bekleyin. Daha sonra silebilirsiniz. Her dosyaya sağ tıklayınca çıkan Sahipliğini Al yazısını, diğer kayıt defteri girdisini çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Unlocker ile silmeyi deneyin. Olmazsa bağlantıdan Sahipliğini/Al Kaldır klasörü içindeki Sahipliğini Al.reg kayıt defteri girdi dosyasını çalıştırın. Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Sahipliğini Al'a basın. CMD ekranında yazılar bitene kadar bekleyin. Daha sonra silebilirsiniz. Her dosyaya sağ tıklayınca çıkan Sahipliğini Al yazısını, diğer kayıt defteri girdisini çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

çok teşekkür ederim Unlocker adlı yazılım 4-5 dakikada halletti silmeyi.

Unlocker ile silmeyi deneyin. Olmazsa bağlantıdan Sahipliğini/Al kaldır klasörü içindeki Sahipliğini Al.reg kayıt defteri girdi dosyasını çalıştırın. Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Sahipliğini Al'a basın. CMD ekranında yazılar bitene kadar bekleyin. Daha sonra silebilirsiniz. Her dosyaya sağ tıklayınca çıkan Sahipliğini Al yazısını, diğer kayıt defteri girdisini çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

Sorunsuz çalışıyor anında sildi.

indiremiyorum acaba güncelleme şansınız var mı?
indiremiyorum acaba güncelleme şansınız var mı?
buldum

Son düzenleme:
hocam unlocker ile denedim silinmedi yaw

Geri
Yukarı