Çözüldü Windows'da arka plandan 'ding' diye ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

epochN

Hectopat
Herkese selamlar. Başlıkta belirttiğim gibi. Arka planda belirsiz aralıklarla bildirim sesi tarzında ses geliyor. Bildirim seslerini kapattım. Tek tek bütün sesleri kapattım. Ama bir türlü çözemedim nerden geliyor, neden geliyor. Anlam veremedim bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayardan değil de kulaklık ile ilgili bir bildirim olabilir mi?

G HUB üzerinden kontrollerini sağladım. Aklıma gelen her şeyi denedim fakat bulamadım. Dediğim gibi belirli bir aralığı yok. Belirsiz aralıklarla olan bir şey bu. O yüzden yakalayıp ses kaydı atmam pek mümkün değil.

Sorun çözüldü. Opera'dan geliyormuş. Çerezleri temizledim sorun düzeldi.
Evin içinden gelmiyorsa oyundan falan olabilir diye düşünüyorum.
Ev ile kulaklıktan gelen sesi ayırt edebilirim diye düşünüyorum. :)
Yapışkan tuşlardan geliyor olmasın? Bir de onun sesini kapatın.
Yok onun sesi ayrı biliyorum onu.
'Ding' diyince nasıl bir ses olduğunu anlamamız zor. Yakalayabilirseniz bir ses kaydı atarsanız güzel olur.
Hocam nasıl anlatayım ki. Ses kaydı almam çok zor çünkü belirli bir aralığı yok. Belirsiz aralıklarla oluyor.
EarTrumpet indirip sıra sıra uygulamaların sesini kısın. Hangi programdan geldiğini duyabilirsiniz.

Ses karıştırıcısından baktım. Hepsini sırasıyla kıstım ama malesef olmadı.
En alttaki kısımların tikini kaldırıp deneyeceğim birde.
Tekrar geldi.

Dosya Ekleri

• Adsız321321.png
    Adsız321321.png
    299,2 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Bilgisayardan değil de kulaklık ile ilgili bir bildirim olabilir mi?

G HUB üzerinden kontrollerini sağladım. Aklıma gelen her şeyi denedim fakat bulamadım. Dediğim gibi belirli bir aralığı yok. Belirsiz aralıklarla olan bir şey bu. O yüzden yakalayıp ses kaydı atmam pek mümkün değil.

Sorun çözüldü. Opera'dan geliyormuş. Çerezleri temizledim sorun düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı