Windows'da fotoğraf düzenlenirken eskisi ile değiştirilmiyor

462002

Hectopat
Hepinize iyi forumlar. Fotoğraf düzenlerken kopya olarak kaydet basıyorum, bastıktan sonra eski dosya ile değiştirilmesini istiyorum ancak izniniz yok diye bir hata veriyor.

Son düzenleme:
Hepinize iyi forumlar. Fotoğraf düzenlerken kopya olarak kaydet basıyorum, bastıktan sonra eski dosya ile değiştirilmesini istiyorum ancak izniniz yok diye bir hata veriyor. Alta bırakıyorum fotoğrafını.
Windows 11 de belki böyle bir sorun vardır sizde başka isim kaydedip sonrada silin.

Hepinize iyi forumlar. Fotoğraf düzenlerken kopya olarak kaydet basıyorum, bastıktan sonra eski dosya ile değiştirilmesini istiyorum ancak izniniz yok diye bir hata veriyor.
Eskisi ile değiştirilmesini istiyorsanız kopya olarak değil direkt kaydetmeniz lazım.
Kopyasını kaydet butonunun yanında yukarı ok olacak. Ona basarsanız kaydet seçeneği çıkar.

Eskisi ile değiştirilmesini istiyorsanız kopya olarak değil direkt kaydetmeniz lazım.
Kopyasını kaydet butonunun yanında yukarı ok olacak. Ona basarsanız kaydet seçeneği çıkar.

Bakıyorum hemen.

Yok ki öylr bir şey.

1629900442812.png

Yeni konular

Geri
Yukarı