Windowsn 7 ESU vs. Windows 10 1607

MaviEkran126

Hectopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Pentium T3400 2.16 Ghz. NVIDIA GeForce 9300M GS Windows 10 2016 LTSB.
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
JamesDonkey JD240
Ekran kartı
Nvidia Ge
Evet arkadaşlar. Windows 10'da kasmaya başladı bilgisayar, Windows 7 ESU kursam daha iyi olur diye düşündüm. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sisteminin tam özelliklerini yazabilir misin? Bir de NTLite ile kendi ISO'nu oluşturmayı deneyebilirsin gereksiz hizmetleri ve animasyonları kapatırsan iyileştirme fark edilebilir.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam ben şu an Windows 7 Ultimate kullanıyorum Forumda 10 olarak görünüyorum ona bakmayın bir hata sanırım. Ben gayet memnunum ESU yapmadanda sadece windows Update agent 7.6 kurup Update üzerinden güncellemeleri yapın ve Microsoft Security essentials kurun. Hala güvenlik güncellemesi alıyor. Bende tüm orijinal el değmemiş ISO'lar ve dediğim programların linkleri var size tek bir dosya halinde hepsini verebilirim. Ultimate dışında Home Premium ve proffessional da var hepsi 64 Bit. İsterseniz size tek bir dosya içinde güncel Windows 7 verebilirim. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Orijinalliğini doğrulamak isterseniz SHA-256 doğrulaması yapabilirsiniz.

Hocam ben şu an Windows 7 Ultimate kullanıyorum Forumda 10 olarak görünüyorum ona bakmayın bir hata sanırım. Ben gayet memnunum ESU yapmadanda sadece Windows Update agent 7.6 kurup Update üzerinden güncellemeleri yapın ve Microsoft Security essentials kurun. Hala güvenlik güncellemesi alıyor. Bende tüm orijinal el değmemiş ISO'lar ve dediğim programların linkleri var size tek bir dosya halinde hepsini verebilirim. Ultimate dışında Home Premium ve proffessional da var hepsi 64 Bit. İsterseniz size tek bir dosya içinde güncel Windows 7 verebilirim. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Orijinalliğini doğrulamak isterseniz SHA-256 doğrulaması yapabilirsiniz.

Hocam gönderin fakat ben çoktan Windows 7 Pro esu yükledim.

Hocam isterseniz bu 1 hafta kadar kadar bekleyin Custom Windows 8.1 cıkaracağım. İsterseniz indirirsiniz cok performanslı olacağını tahmin ediyorum 8.1'imin. (teknik hatalardan dolayı %10 ihtimal çıkaramayabilirim) 8.1 önerimdir😀.
Çok iyi olur hocam ama gerek yok teşekkürler ben windows vista ve 7 ile büyüdüğüm için bunları kullanıyorum dual boot olarak vazgeçemiyorumda :)

Geri
Yukarı