Windows'ta korsan Office olduğunu nasıl anlaşılır?

Maalesef KMSpico kullanılmış. Bu rehbere bakabilirsiniz;

Maalesef KMSpico kullanılmış. Bu rehbere bakabilirsiniz;
Yok hocam kmspico kullanılmadı adım gibi biliyorum. Cmd ile etkinleştirildi.

Hocam daha önce bana birçok kere yardımcı oldunuz bu konuda. Birşey daha soracağım size. Ben bu bilgisayardaki lisansı cmd'den silip yeni lisansı temiz lisansı girsem olurmu format vesaire olmadan. Çünkü zararlı bir uygulama yok bilgisayarımda sadece lisans legal değil.
CMD veya KMSpico ile etkinleştirdiyseniz büyük ihtimal Office de etkinleşmiştir.
Lisansı silsem office'de gidermi ?

Hocam daha önce bana birçok kere yardımcı oldunuz bu konuda. Bir şey daha soracağım size. Ben bu bilgisayardaki lisansı CMD'den silip yeni lisansı temiz lisansı girsem olur mu format vesaire olmadan. Çünkü zararlı bir uygulama yok bilgisayarımda sadece lisans legal değil.

Lisansı silsem Office'de gider mi?

Hayır. Lisansı formatsız silemezsin. Yine de kalıntıları kalır büyük ihtimal. Sadece format atarsan Office gider.

Hocam daha önce bana birçok kere yardımcı oldunuz bu konuda. Bir şey daha soracağım size. Ben bu bilgisayardaki lisansı CMD'den silip yeni lisansı temiz lisansı girsem olur mu format vesaire olmadan. Çünkü zararlı bir uygulama yok bilgisayarımda sadece lisans legal değil.

Lisansı silsem Office'de gider mi?

CMD ile silerseniz sadece Windows'un gideceğini düşünüyorum. Şu rehber ile silebilirsiniz Windows lisansını: Rehber: KMSpico zararlısını kaldırma. Ancak temiz kurulum daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı