Windows'u CMD ile etkinleştirmek zararlı mı?

arda_1453

Hectopat
Daha fazla  
Bir ara Windows'u etkinleştirmiştim CMD ile yapılan bir yöntemle şu an etkinleştir yazısı ekranda yok ama kişiselleştirme ayarları falan kapalı. KMSpico diye bir olay duydum benim bu CMD üzerinden yaptığım etkinileştirmenin bana bir zararı olur mu acaba? (Gönül isterdi ki orijinal Windows kullanalım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ara Windows'u etkinleştirmiştim CMD ile yapılan bir yöntemle şu an etkinleştir yazısı ekranda yok ama kişiselleştirme ayarları falan kapalı. KMSpico diye bir olay duydum benim bu CMD üzerinden yaptığım etkinileştirmenin bana bir zararı olur mu acaba? (Gönül isterdi ki orijinal Windows kullanalım.)
Hocam internetten ucuz bir şekilde OEM veya RETAİL key alıp ömür boyu lisanslayabilirsiniz. 25-30 tl civarı fiyatları mevcut. Korsan kullanmayın. KMSpico kullanmayın mümkün olduğunca.

Hocam hiçbir yazılım indirmediği ve etkinleştirme durumu dışındaki dosyaları değiştirmediği için sorun olmaz.

Geri
Yukarı