"Windows'u etkinleştirin" yazısını kaldırmak zararlı mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar ben zamanında Windows'u KMS ile etkinleştirmiştim ardından bu işlemin kötü olduğunu öğrenip etkinleştirmeyi kaldırdım. Şimdi Windows'u etkinleştir yazısı çıktı.

• @Echo off
  • taskkill /F /IM explorer.exe
  • explorer.exe
  • exit

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben zamanında Windows'u KMS ile etkinleştirmiştim ardından bu işlemin kötü olduğunu öğrenip etkinleştirmeyi kaldırdım. Şimdi Windows'u etkinleştir yazısı çıktı.

@Echo off.

Hocam KMS ile PC'yi 2 yıl kullandım sorun yoktu?

@Echo off.

Ben bilgisayarı aldığım gün vardı etkinleştirme yazısı internette bir video vardı tam hatırlamıyorum hangi video ama ben ona bakarak yazıyı kaldırmıştım. Vallahi aylardır kullanıyorum PC'yi hiçbir sıkıntı yok bence kaldır.

• @Echo off.
  • Taskkill /f /ım explorer.exe
  • explorer.exe
  • Exit

Zararı olmaz zararlı diyenler var fakat bunu yapan binlerce insan var ben düşünmüyorum şahsen.

@Echo off.

Önce temiz kurulum ile Windows'u yeniden yükleyin. Korsan kullanmak istemiyorsanız internette 60 TL civarına key satan yerler var. Param yok diyorsanız KMSpico(CMD yöntemiyle) kullanmaya devam edebilirsiniz.

Arkadaşlar KMS bilgisayarı farklı bir sunucuya bağlıyor ben zararlı diye kaldırdım, sorum şu bu kodu kullanıp sadece Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak zararlı mı?

• @Echo off
  • taskkill /F /IM explorer.exe
  • explorer.exe
  • exit

Arkadaşlar KMS bilgisayarı farklı bir sunucuya bağlıyor ben zararlı diye kaldırdım, sorum şu bu kodu kullanıp sadece Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak zararlı mı?

• @Echo off.
  • Taskkill /f /ım explorer.exe
  • explorer.exe
  • Exit

Kalıcı bir çözüm değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı