Windows'u güncelledikten sonra Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Bugün yeni güncelleme gelmiş ben de yükledim, sonra bilgisayar tekrar açılınca Forza'ya girdim. Oyun ilk yükleniyor sonra oyundan atıyor girmiyor oyuna. Çözümü var mıdır? İnternete baktım çoğu kişi bulamamış.

Bugün yeni güncelleme gelmiş ben de yükledim, sonra bilgisayar tekrar açılınca Forza'ya girdim. Oyun ilk yükleniyor sonra oyundan atıyor girmiyor oyuna. Çözümü var mıdır? İnternete baktım çoğu kişi bulamamış.
Ne güncellemesi hocam?

1909 sürümünden 2004 sürümüne ilk geçişte de böyle bir şey yaşanmıştı. Bi süre bekleyin, patch geldiğinde Forza'ya düzelecektir.

Insider ise çalışıyor Insider'da.
1909 sürümünden 2004 sürümüne ilk geçişte de böyle bir şey yaşanmıştı. Bi süre bekleyin, patch geldiğinde Forza'ya düzelecektir.
Hocam en son sürümde çalışıyor Forza.

Insider preview 21354.1 (co_release) önceki Insider da çalışıyordu

hmm peki düzelirse yazacağım
Hocam Insider sürümlerine destek geldi ki? Çalışması gerek. Aynı sürüme sahibim yani Insider 21354.1 co_release var ben de de. Çalışıyor ben de.

Hocam Insider sürümlerine destek geldi ki? Çalışması gerek. Aynı sürüme sahibim yani Insider 21354.1 co_release var ben de de. Çalışıyor ben de.
Garip, yukarda ki arkadaşın attığı videoyu deneyip tekrar yazacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Garip bir şekilde işe yaradı teşekkürler hepinize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı