Windows'u HDD'den SSD'ye kurma sonrası Windows etkinleştirme süreci nasıl oluyor?

aytudogan2

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni SSD sipariş ettim hard diskin yerine takacağım ancak merak ettiğim bir şey ben buna Windows 10 kuracağım sıfırdan ve benim bilgisayarım aldığım zaman Windows 10 Home ürün anahtarıyla etkinleştirilmiş. Orijinal bir şekilde geldi yeni kurduğum Windows'a bu kodu girince kabul edecek mi ne yapmam lazım? Daha önce böyle bir deneyimim olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, yeni SSD sipariş ettim hard diskin yerine takacağım ancak merak ettiğim bir şey ben buna Windows 10 kuracağım sıfırdan ve benim bilgisayarım aldığım zaman Windows 10 Home ürün anahtarıyla etkinleştirilmiş. Orijinal bir şekilde geldi yeni kurduğum Windows'a bu kodu girince kabul edecek mi ne yapmam lazım? Daha önce böyle bir deneyimim olmadı.

Hiçbir şey yapmana gerek yok. Anakart değişmediği sürece lisans gitmez otomatik aktif olur. Windows Home kurmayı unutma.

Microsoft hesabı kullanıyorsanız bu ürün anahtarınız Microsoft hesabınıza bağlanmıştır. Hesabınızı girdiğinizde etkinleşecektir. Bir çok kez format attım, Bir kaç kere de disk değiştirdim. Microsoft hesabımı girdiğimde etkinleşti.

Yeni konular

Geri
Yukarı