Windows'u sıfırlamak mı daha iyi format mı?

halilyılmaz38

Hectopat
Depolama için hard disk aldım. Komple bütün her şeyi silip oyun Photoshop vs. programları oraya aktaracağım. Fakat bir konuda kararsız kaldım Windows'un içinde olan sıfırlama aracını kullanmak mı daha mantıklı USB ile formatlamak mı veya aynı işi görür mü?

Depolama için hard disk aldım. Komple bütün her şeyi silip oyun Photoshop vs. programları oraya aktaracağım. Fakat bir konuda kararsız kaldım Windows'un içinde olan sıfırlama aracını kullanmak mı daha mantıklı USB ile formatlamak mı veya aynı işi görür mü?

Tabii ki temiz kurulum benim PC sıfırladım 99 da kaldı saatlerce sonra PC'yi kapatıp açtım Allah'tan açıldı.

Şöyle düşünün, kendinizi silip yeni halinizi yükleyebilir misiniz? Tabii ki hayır.

Buna göre temiz kurulum yaparsanız çok çok daha sağlıklı olacak ve kalıntı dosya kalmayacaktır.

Format daha iyidir. Temiz, baştan kurulum.

Sıfırlamak'ta işe yarayabilir ama sorun yaşayan bir çok insan var en iyisi temiz kurulum.

Geri
Yukarı